1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Dohrávka ve státní svátek skončila remízou

3. M. Bartek , 56. P. Menša , 81. M. Bartek - 6. M. Bělaška (p.) , 34. M. Salinger , 77. M. Bělaška (p.)
8

K vidění bylo hned šest branek, ale zápas vítěze nepoznal

Díky penaltě hosté vyrovnali

Hned ve 3. minutě zápasu šli domácí fotbalisté do vedení. Bartek se ocitl sám před Červinkou a Malenovice vedly. Za další 3 minuty bylo ovšem vyrovnáno. Ve vápně byl k zemi sražen Tomáš Vaněk a penaltu proměnil Belaška. Ve 34. minutě přišel centr z pravé strany, míč si našel Salinger a zblízka překonal domácího brankáře. Poločasový výsledek byl tedy 1:2 pro hostující Zlechov.

Další penalta pro hosty znamenala bod

V 56. minutě bylo opět vyrovnáno. Po akci středem hřiště vyrovnal na 2:2 Menša. V 77. minutě byl opět ve vápně faulovaný Vaněk. Míč si na penaltový puntík postavil zase Bělaška, ukázal nervy z ocele a proměnil i svůj druhý pokutový kop. Na konečných 3:3 vyrovnal za čtyři minuty Bartek, když získal na polovině hřiště míč a zakončil do otevřené obrany. Utkání tak skončilo 3:3.

FC Malenovice
Leoš Válek: Výborný Bartek nám v závěru i přes zdravotní problémy vykřesal alespoň bod, který je pro oba týmy spravedlivým výsledkem, v naší situaci je ovšem ztrátou.

SK Zlechov
Petr Štangl: Po nevydařeném utkání v Traplicích, jsme měli problémy poskládat základní jedenáctku, ke zraněným se omluvilo na zápas několik dalších hráčů a s námi na utkání odjelo 5 dorostenců. Hrál se vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Nakonec je remíza asi spravedlivá, před zápasem by jsme ji určitě brali.

A. Juráň [-] - V. Gazda [-] (21. V. Hradil [-] ) , J. Kostka [-] - P. Páleníček [-] , I. Kovalenko [-] (67. L. Otrusina [-] ) , T. Lhotský [-] , P. Menša [-] , I. Kornieiko [-] , V. Šrajer [-] (67. Š. Dočkal [-] ) - . Novak [-] , M. Bartek [-]