7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Skvělý start, žluté karty

13

Petřkovice na svém hřišti přivítaly zatím neporažené Záblatí, domácím vyšel vstup do utkání, potom už ale výrazně ztráceli.

Nadějný začátek, gólový poločas

Petřkovice motaly hlavu hostům ze Záblatí kombinační hrou od brankáře. Už po 4. minutách se domácí fanoušci mohli radovat, když po chybě levého obránce a brankáře hostí doklepával do prázdné branky Vojtěch Bystroň. Záblatí poté zabralo a v 18. minutě po centru ze strany hlavou udeřil Pilch. Hosté poté ovládali hru, po jedné z střel brankář domácích pouze vyrazil a Skokan dorážel do prázdné brány. Následně udělaly Petřkovice chybu v obraně, čehož využil Bijok, který nahrával na gól Pilchovi. Poločas skončil 1:3 a domácí po dobrém vstupu do zpěvu určitě nebylo.

Žádný zázrak ani překvapení

Druhý poločas už si Záblatí hlídalo, hned po třech minutách přidal další branku Walecki. Petřkovice se poté víceméně bránily a nebýt brankáře Šráčka, tak by Záblatí přidalo další branky. V druhém poločase se trošku přiostřovalo, hosté v něm viděli tři žluté karty a domácí jednu. Domácím se už nijak zdramatizovat utkání nepovedlo a zápas skončil výhrou hostů.

FC Odra Petřkovice
Brančík Trenér Petřkovic: Do utkání jsme dobře vstoupili, ale po vlastních chybách jsme zápas prohráli.

FK Slovan Záblatí
Hráč Tomáš Janoš: Vstup nám moc nevyšel, ale utkání jsme poté otočili a ovládali jej.

J. Šráček [-] - J. Vančo [-] , V. Bystroň [-] - L. Kundrát [-] , D. Fekete [-] (57. J. Adámek [-] ) , J. Curus [-] - M. Telnar [-] - D. Kotala [-] (57. A. Lacina [-] ) , M. Činčala [-] , M. Vošvrda [-] (75. D. Körner [-] ) , M. Václavík [-]

P. Kollar [-] - T. Janoš [-] , P. Orihel [-] , L. Walecki [-] (75. L. Hájek [-] ) , J. Skokan [-] (83. P. Cieslar [-] ) , P. Bijok [-] (75. P. Socha [-] ) , T. Rozsíval [-] , L. Pilch [-] , D. Socha [-] (63. M. Šindler [-] ) , D. Dendis [-] , J. Stošek [-]

ŽK: 21. L. Kundrát , 80. V. Bystroň - 30. T. Rozsíval , 33. D. Socha , 56. P. Bijok , 75. T. Janoš , 79. D. Dendis .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: BERAN Jan - TOMAI Martin, BOČEK Robin.