12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Přibyslavice ztratily vedení a padly

23

V Křižanově sklapla Csaplárova past. Domácí rozhodli v závěru.

Hosté po půli vedli

Začalo se zhurta. Domácí měli velice slibný náznak hned v 1. minutě, který ale skončil nepřesným centrem. Hned ve 4. minutě dostal za obranu balon Drapák, kterého trochu zaspal navrátilec Anděl a bylo to 0:1. Poté se odehrával zápas spíše ve středu hřiště, když přišla ve 20. minutě takřka totožná situace a bylo to 0:2. Domácím se nedařilo a o poločase se do toho muselo sáhnout.

Domácí v závěru rozhodli

Na plac přišli Michal Škorpík (po nemoci) a David Fendrych (návrat po zranění) a hru řádně rozhýbali. První gól domácích po standardce trefil Škorpík parádní hlavou - 1:2. Poté bylo několik závarů, které domácí bohužel netrefili do prostoru ,,zařízení." A to už na hrací ploše probíhalo hostující divadlo, koho co víc bolí a kdo zůstane ležet déle. V 77. minutě přišel na plac Saša Nedoma. V 86. minutě odcentroval zleva Fendrych, našel Kopáčka a ten přiťukl právě mladíkovi Nedomovi, ten napřáhl a o tyč srovnal - 2:2. Domácí hnala kupředu pomsta za neustále zdržování hry. Sudí Masopust nastavil pouze 2 minuty, ze kterých se moc neodehrálo, ale v poslední možné vteřině dostal Liška balon na vápno, pokryl si ho a propálil Piska v brance - 3:2.

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): Je zajímavé, že proti Přibyslavicím se nám daří takové velkolepé obraty. Musím kluky pochválit za přístup v posledních 20minutách, kdy zápas otočili. To, co předváděli hosté za zdržovací taktiku, v čele se zkušeným Čermákem, je přesně to, co mě na fotbale neuvěřitelně sere a jsem rád, že jsme dokázali v poslední vteřině zápasu dát vítězný gól.

J. Stupka [-] - J. Horníček [-] (46. M. Škorpík [-] ) , L. Liška [-] , P. Kaštan [-] (78. D. Plocek [-] ) , D. Uhlíř [-] , L. Anděl [-] , M. Procházka [-] , J. Milota [-] (78. A. Nedoma [-] ) , D. Bajer [-] (46. D. Fendrych [-] ) , L. Kopáček [-] , L. Halámek [-]