7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

Ledeč zápas proti Třebíči nezvládla

22

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Martin Turek, trenér: "V 10. minutě jsme soupeři nabídli možnost snadného zisku míče a domácí toho využili, přitom jsme hráče upozorňovali na to, že domácí budou napadat vysoko a že tato situace nesmí nastat. Druhý gól jsme dostali, dle mého názoru, z jasného postavení mimo hru (záznam ještě není k dispozici). Ve 26. minutě domácí hráči předvedli parádní kombinační akce a zvýšili na 3:0. Poté se domácí proměnili v rozjetý vlak, který už bylo těžké zastavit. Třebíč nám dnes předvedla vysokou školu moderního fotbalu. Pro naše hráče bylo těžké se vyrovnat s tím, jak si domácí prolínali řady a trhali naši obranu falešnými přeběhy a to vše měli podpořené individuální kvalitou jednotlivců. "