7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Kanonáda Bohdanče

9

Zápas začal velmi rychle a dramaticky, když hosté z Lázní Bohdaneč okamžitě ukázali svou sílu. Již ve 3. minutě se prosadil Richard Klouda, když využil chyby v obraně domácího týmu a s přesností zakončil do sítě, což byl vstup do zápasu, kterým si hosté chtěli zajistit vedení.

Přestože Moravany zůstávaly aktivní a snažily se odpovědět, byli hosté v prvním poločase týmem, který dokázal plně využít své šance. Petr Kárský přidal druhý gól hostů v 36. minutě, když vystřelil z prostoru mimo šestnáctku a míč skončil v síti. Tento gól prohloubil náskok hostí a ukázal, že mají střeleckou formu.

Než se poločas blížil ke konci, Richard Klouda vstřelil své druhé a třetí branky v 38. a 40. minutě. Oba góly byly výsledkem rychlých útoků a přesných zakončení. Tímto způsobem hosté téměř utkání v prvním poločase rozhodli, vedoucí 4:0.

Druhý poločas byl méně gólově bohatý, protože hosté začali kontrolovat hru a bránili svůj náskok. Moravany se snažily o snížení, ale jejich snahy byly často narušeny pozornou obranou a brankářem hostů.

Celkově šlo o výborný výkon hostujícího týmu Lázní Bohdaneč, který dokázal využít šance v prvním poločase a poté si udržet náskok. Moravany zůstaly bez gólu, ale budou se snažit se zlepšit ve zbývajících zápasech sezóny.

TJ Sokol Moravany
Marek Lukas: Zápas se mi těžko hodnotí, byl to pro mě takový zápas blbec. První poločas jsme dostali 4 góly a ve 3 z nich jsem hodně namočený a ještě k tomu mě pak jeden z hráčů soupeře úplně zbytečně dohrál bez míče a poranil jsem si kotník a musel střídat v poločase. Druhy poločas už byl celkem vyrovnaný, ale soupeř hodně přestal hrát a už to jen dohrával. Klukům se omlouvám za svoje chyby a doufám, že zranění kotníku nebude vážnější povahy.

M. Branda [-] - Š. Janatka [-] , Š. Bakeš [-] (60. J. Provazník [-] ) , M. Lukas [-] (46. A. Hájek [-] ) , A. Záleský [-] (46. R. Šafránek [-] ) , J. Hurta [-] , Š. Kakrda [-] , J. Lukas [-] , J. Beran [-] (86. A. Bidlo [-] ) , T. Kříž [-] , M. Knotek [-] (78. P. Pinkas [-] )