12.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Černilov své šance využil a slaví tři body

25. J. Hrubý , 55. T. Matoušek (p.) , 80. K. Holeček
9

Černilov v 11. kole zavítal na půdu Lokomotivy Hradec Králové. Ačkoliv měli domácí optickou převahu, tak hosté své šance proměňovali a odvezli si vítězství za výhru 3:0.

V první půli padla jedna branka

Domácí byli více na balónu, ale své šance využít nedokázali. Do vedení, tak šli hosté, když ve 25. minutě využil Nohejlova zaváhání Jan Hrubý. Další branky se diváci v první půli nedočkali a do šaten tak mohli odcházet spokojenější hráči Černilova.

Černilov dotáhl zápas do vítězného konce

Hostům vyšel vstup do druhé půle. V 55. minutě hlavní rozhodčí Vlachý nařídil pokutový kop. K němu se postavil Matoušek a poslal Černilov do dvoubrakového vedení. Obraz hry v dalších minutách se příliš nezměnil, Lokáda měla častěji míč na svých kopačkách ale v závěrečné fázi selhávala. Poslední slovo v zápasu tak měl opět Černilov, když v 80. minutě upravil na konečných 3:0 Holeček.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Sobotka Michael, sekretář: Vyrovnané utkání ,kterému by slušela spíš remíza. Nemůžeme bohužel myslet na body když nedáme jasné šance. První branka po chybě našeho brankáře, druhá smolná penalta a třetí to už jsme hráli vabank. Čeká nás ještě jeden venkovní zápas a tam musíme zabojovat o tři body.

FK Černilov
Jaroslav Kosina, trenér: Lokáda držela více balón a měla optickou převahu. Černilov měl více šancí na vstřelení branky a 3x skóroval. Zápas se nám podařilo zvládnout velmi dobře takticky. Pokud mohu někoho nominovat do sestavy kola, tak za dnešní výkon si to zaslouží Martin Flégl.

K. Nohejl [-] - F. Zámečník [-] , J. Jelínek [-] , O. Netolický [-] , P. Zámečník [-] - A. Bláha [-] (56. P. Toman [-] ) , K. Postřimovský [-] , K. Krejčík [-] (68. O. Filipi [-] ) , M. Zbořil [-] (85. D. Vrbata [-] ) - L. Jurnečka [-] , M. Valášek [-]