12.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Náchodské Béčko podlehlo domácím Předměřicím

9

Náchodský celek během 12. kola zajížděl do Předměřic nad Labem s lepším postavením v tabulce. Zpátky ale odjížděli s prázdnou, domácí si utkání pohlídali.

První poločas nám dopřál 2 góly, které padly v rozdílu dvou minut.

Náchodský celek vstoupil do zápasu v dobrém tempu, bohužel ve 24. minutě zraněný brankář a zároveň kapitán musel střídat a zbytek zápasu odchytal hráč z pole. Náchod se dokonce dostal do vedení ve 29. minutě po trefě Jakuba Goise, domácí ale rychle odpověděli a již ve 31. minutě byl stav zápasu 1:1. Ve 43. minutě za faul dostal žlutou kartu hráč Náchoda - Hejsek Tobiáš.

Domácí přidali další 2 góly a pohlídali si zbytek zápasu.

Ve druhém poločase tlačili a hráli lépe domácí Předměřice, v 52. minutě vstřelil domácí Štěpán Pekáč gól, což dodalo domácím více klidu na míči. V 83. minutě zvýšil vedení domácích, hráč Ladislav Hošek. Domácí si udrželi vedení a dohráli zápas za stavu 3:1. Náchod opět bez 3 bodů, naposledy vyhrál 1.10. v 9. kole proti Hronovu.

TJ Slavoj Předměřice n. L.
Lukáš Mrkvička, trenér: Utkání skvělé zvládli všichni kluci. Velká pochvala za dodržování taktických věci. Věděli jsme o síle Náchoda v předfinální fázi přesto si celý tým s tim dokázal poradit. Výsledek mohl a spíš měl být vyšší ale náhradní "golman" (hráč z pole) předvedl několik skvělých zákroku a držel hosty ve hře. Naštěstí v 80 jsme přidali 3ti branku a bylo hotovo.

FK Náchod B
Michal Malý, člen výboru: Do utkání jsme nevstoupili špatně, ale pak se nám zranil brankář a chytat musel náhradník, hráč do pole, a tak jsme na domácí již nestačili.

J. Karban [-] - L. Neradílek [-] (79. M. Šmarda [-] ) , B. Markarjanc [-] , A. Pumr [-] (70. P. Jiroušek [-] ) , Š. Pekáč [-] (79. D. Mazal [-] ) , P. Koubalík [-] , O. Vyleťal [-] , P. Polanský [-] , V. Polanský [-] (13. D. Žoch [-] ) , L. Hošek [-] , J. Mrkvička [-]