11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Remízový zápas sebral Malšově Lhotě možnost prorazit na vrchol tabulky

9

Důležité utkání hrané na půdě Rychnova skončilo bezbrankovou remízou domácího Spartaku s hostující Malšovou Lhotou. Remízový bod sebral možnost hostům umístit se na čele tabulky.

V prvním poločase byli lepší pro domácí

I když diváci tohoto utkání neviděli žádný gól do poločasu, tak první polovina patřila spíše domácímu Spartaku, který dokázal udržet víc míč na svých kopačkách a rozehrávat více akcí. I přes tvrdší souboje nebyla udělena žádná karta a oba celky šli za stavu 0:0 v základních "jedenáctkách" do kabin.

Ani druhá půlka gól nepřinesla

Do druhé poločasu vstoupili a drželi lepší tempo hosté, kteří po poločasové přestávce začali hrát více aktivněji. K lepšímu průběhu prospěla i poločasová střídání. Hosté se začínali dostávat do lepších šancí, ale ani jedna střela neskončila v soupeřově bráně. Remízový stav výrazně nepomohl ani jednomu z týmů.

Autor: Nicholas Dostál

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B
Jan Jedlinský, trenér: Na domácí hřiště k nám přijel soupeř dobré kvality a dobrými výsledky. Téměř celý zápas se hrálo mezi vápny a ani jeden z týmů se nedostával k velkým šancím. Jako domácí tým jsme chtěli vyhrát, ale obrana soupeře nám nedovolila skórovat. Během 1. poločasu jsme byli lepším týmem, po poločase se Lhota zvedla a hrála lépe. Oba týmy předvedly pěkný fotbal.

TJ Sokol Malšova Lhota
Ondřej Němec, trenér: Z naší strany nepovedený zápas, ve kterém jsme si nevybojovali žádné větší šance. Soupeř byl kvalitně připraven remízový zápas je dobrý pro obě strany. Jsme rádi, že jsme již druhý zápas po sobě udrželi čisté konto.

D. Koníček [-] - Z. Paleček [-] , M. Pups [-] , D. Hanyk [-] (72. J. Koráb [-] ) , D. Effenberk [-] - J. Švarc [-] (62. F. Široký [-] ) , M. Stodůlka [-] , T. Zemánek [-] (46. A. Zimmer [-] ) , J. Jedlinský [-] (62. M. Červinka [-] ) , D. Dapecí [-] - F. Čaban [-] -

F. Švehlík [-] - V. Pásler [-] (46. A. Kocman [-] ) , P. Bednář [-] (81. J. Havlena [-] ) , T. Valc [-] , P. Čapek [-] - P. Blažek [-] , L. Daněk [-] , J. Koblížek [-] , J. Koblížek [-] - O. Moravec [-] , J. Musil [-] (71. L. Kocman [-] )

Počet diváků: 22. Rozhodčí: Ikizgül Varol - ŠOB Aleš, HALEŠ Vladan.