11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Přespolní derby v režii domácích

9

Opočno stoupá tabulkou vzhůru. V 11. kole doma přivítali v derby České Meziíčí. Zápasu přihlíželo parádních 263 diváků. Zápas ovlivinilo brzké vyloučení hostujícího Roubala a Opočno díky skvělým vstupům do obou poločasů zvítězilo 5:0. Hattrickem se blýskl útočník Polák.

TJ Spartak Opočno
Lukáš Žid, trenér: Derby je naše! Do zápasu jsme vstoupili dobře, brzo jsme vedli a kontrolovali hru. Hosté své šance měli také, ale branky padaly jen do jejich sítě. Na začátku druhého poločasu se nám povedlo odskočit na rozdíl čtyř branek, a bylo defacto po zápase. Zbytek utkání jsme si pohlídali a dovedli jsme derby, v kterém jsme posledních pár sezón neměli štěstí, do vítězného konce. Pro hosty, je výsledek 5:0 dost krutý. Hráčům děkuji za zodpovědný přístup.

FC České Meziříčí
Patrik Havel, trenér: Dnes jsme vstoupili do zápasu jako již tradičně špatně. Hned v úvodu jsme dostali červenou kartu která ovlivnila celý zápas. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale gólové sme se nedokázali prosadit. Zasloužené vítězství Opočna

J. Serbousek [-] - O. Polák [-] (71. Š. Fábera [-] ) , T. Rejchrt [-] (82. V. Lukášek [-] ) , S. Jech [-] (65. L. Čtvrtečka [-] ) , A. Smola [-] , M. Brožek [-] , D. Drašnar [-] (71. M. Pago [-] ) , M. Holub [-] (82. M. Moravec [-] ) , J. Franc [-] , Š. Brožek [-] , M. Vondřejc [-]

J. Podstata [-] - T. Vejprava [-] , J. Tomášek [-] , V. Slánský [-] , J. Tomášek [-] , Z. Roubal [-] , O. Ježek [-] , P. Jílek [-] (46. J. Plšek [-] ) , J. Fiala [-] , M. Čiháček [-] (68. D. Fiala [-] ) , L. Baše [-]

ŽK: 41. O. Polák , 64. M. Vondřejc - 65. J. Plšek . ČK: 1. Z. Roubal , 33. P. Havel .
Počet diváků: 263. Rozhodčí: Vlachynský Kamil - IKIZGÜL Varol, FIŠER Pavel.