8.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Malšovka vyhrála ve Zdelově vysokým rozdílem

6

Ve Zdelově zářil Josef Blažek, který se na výhře svého týmu podílel čtyřmi góly a vystřelil Malšovu Lhotu na pátou příčku.

FC Zdelov 1963
Michael Neubecker, kapitán: Do 30. minuty jsme byli lepším týmem, ale po druhé obdržené brance už byli hosté lepší až do konce zápasu. Bohužel pro nás další porážka. Soupeři děkujeme za skvěle uklizenou šatnu a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Chválíme i trojici rozhodčích za dobře odřízený zápas.

TJ Sokol Malšova Lhota
Miloš Koblížek, trenér: Na útulném stadiónku s perfektně připravenou trávou jsme konečně venku zvítězili. Mužstvo splnilo vše, co jsme si před zápasem řekli. Přechod do útoku byl dobrý. Vedli jsme 4:0, domácí využili naši deseti minutovou nekoncentrovanost na snížení na 4:2. Poté jsme se znovu probudili. Trojice zkušených rozhodčích neměla žádné problémy s řízením zápasu. Mužstvu děkuji za výkon. Závěrem bych chtěl poděkovat funkcionářům i fanouškům domácího týmu za perfektní atmosféru.

J. Kozel [-] - M. Maňas [-] (46. T. Forejtek [-] ) , A. Lipenský [-] (69. D. Sedlák [-] ) , D. Ludvík [-] (76. P. Nedvídek [-] ) , K. Vašátko [-] , J. Cvejn [-] , M. Kozel [-] , T. Novák [-] , M. Neubecker [-] , T. Handa [-] , M. Staněk [-] (55. J. Novotný [-] )

F. Švehlík [-] - P. Bednář [-] , J. Havlena [-] , T. Valc [-] (69. P. Čapek [-] ) - P. Blažek [-] , V. Pásler [-] , J. Blažek [-] , L. Daněk [-] , J. Koblížek [-] (72. J. Musil [-] ) , J. Koblížek [-] , J. Havelka [-] -

ŽK: 63. M. Kozel , 82. M. Neubecker - 60. J. Havelka , 63. J. Koblížek .
Počet diváků: 111. Rozhodčí: Nožka Lukáš - BUCHTA Petr, PRUŠINOVSKÝ Štěpán.