29.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Pržno chytlo na samém konci sezóny formu

6

V uvolněné atmosféře na konci sezóny Pržno navázalo na plný bodový zisk z minulého kola

Gólové hody přišly až ke konci poločasu

Zápas, který probíhal v uvolněné atmosféře a ve kterém si hosté vyzkoušeli některé hráče na netradičních postech, aby měli představu, jak by je mohli využít v nové sezóně. Domácí se sešli pro změnu zase jen v pár lidech, přesto byla kvalita spíše na straně domácích.

Od začátku fotbal opravdu na úrovni okresního přeboru, takové lážo plážo a dlouho se nic nedělo. Až ve 26.min se po roho prosadil domácí kapitán Jan Zagrapan 1:0. Hosté, ale přišli s bleskovou odpovědí a také po rohu díky brance kanonýra Marka Stříže vyrovnávají na 1:1. Hosté následně v 37.min po akci z hranice offsidu otočili vývoj utkání, kdy se o branku postaral Ondřej Majer 1:2. Ale domácí kanonýr Roman Bystrý do poločasu ještě vyrovnal na 2:2.

Domácí ve druhém poločase režírovali hru

Hostům jakoby druhý poločas došla šťáva a domácích bylo plné hřiště. Kdy nejprve v 72.min poslal domácí znovu do vedení Vladimír Skotnica a o chvíli později skóre navýšil na 4:2, Petr Kočvara. Hosté nesložili zbraně a v 87.min střílí kontaktní branku Adam Puzoň na 4:3, ovšem v zápětí dává tečku za vítězstvím domácích znovu Petr Kočvara 5:3 !

Domácí tak navázali na poslední vydařený zápas a končí na místě 9. To Vojkovice na konci sezóny budou asi zklamány, jelikož dlouho držely 4.místo, nakonec jsou ,,až´´ 7.

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Dneska jsme se sešli zase v pár lidech, ale i tak kvalita byla na naší straně. Dostali jsme se do vedení, ale hned jsme zas inkasovali taky po rohu. Následně po sporném ofsidu hosté zvýšili na 2:1, ale do poločasu jsme ještě zvládli srovnat. Druhý poločas byl jasně v naší režii, kdy hostům došly síly. Celkem jsme si to pohlídali a postupně přidávali další branky. Nakonec 5:3 kdy dva góly dával nejlepší hráč zápasu Kočvara.´´

TJ Sokol Vojkovice
Jaromír Kaňok (trenér): ,,Vyzkoušeli jsme hráče na netradičních postech, ale pro nás výsledkově zápas dobře nedopadl a hlavně bolí a mrzí pět inkasovaných gólů, nicméně potěšitelné bylo, že i my jsme se dostávali, poměrně snadno, do brankových příležitostí. Konečně závěrečných 5:3 hovoří za vše. Nejlepším hráčem utkání byl za mě domácí Bystrý a za nás podal zajímavý výkon zkušený Tomáš Němec na postu konstruktivního středního záložníka. Více už zápas hodnotit nechci, jen popřeji všem, po dlouhé sezóně, krásnou letní dovolenou a ať se všichni ve zdraví a s novou chutí, po náročné a dlouhé sezoně, včetně všech rozhodčích, hráčů a funkcionářů, v srpnu zase sejdeme a sport ať nás sbližuje a ne z nás dělá nepřátele.´´