28.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Vyrovnané utkání nakonec rozhodla lepší koncovka hostů

6

Ve vyrovnaném utkání nakonec hosté urvali i díky lepší koncovce všechny body

Domácí vedli, hosté vzápětí srovnali

Mosty sehrály vyrovnané utkání proti Hrádku, kterému se na jaře výsledkově daří. Zápas, který se odehrál nahoru dolů a nabídlo spoustu soubojů se muselo dívákům líbit. Jako první se radovali domácí, které ve 29.min poslal do vedení Lukáš Bednár, ale radost domácích trvala jen 3 minuty a srovnal Lukáš Marosz. A když domácí neproměnili dokonce poločasu 3 velké šance, šlo se do kabin za stavu 1:1.

Maroszové zařídili výhru hostů

Jak se proměnují šance ukázali hosté hned na začátku druhé půle, kdy svou druhou branku v zápase vsítil Lukáš Marosz 1:2. Ovšem domácím se podařilo vyrovnat v 53.min autor branky Jan Szotkowski, který hraje velice povedené jaro 2:2. Dá se ale říci, že po celý druhý poločas byl Hrádek lepším týmem a na hřišti vypadal jako zkušenější a sehranější. A výhru tak v 70.min zaslouženě vystřelil znovu Marosz, ale tentokrát Daniel 2:3. Hosté dokonce zápasu už domácí do ničeho vážnějšího nepustili a tak si z Mostů odváží další body, kde se v posledním kole porvou na dálku o konečné 4.místo.

TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Přemysl Szlaur (trenér): ,,Utkání bylo celkem vyrovnané, jezdilo se nahoru dolů, bylo hodně osobních soubojů. Bohužel celý zápas jsme hráli nepřesně, dost jsme nakopávali a nechávali soupeři dost prostoru, což nás stálo body. První poločas jsme nedali 3 vyložené šance, což nás nakonec mrzelo, jelikož Hrádek byl ve druhém poločase lepším týmem a když jsme vepředu nedokázali podržet balón, tak si hosté odvezli všechny body. Vyzdvihovat nikoho nebudu, všichni hráli naprosto průměrné utkání.´´

V. Jopek [-] - A. Puczok [-] , F. Žídek [-] , J. Szotkowski [-] , M. Pospěch [-] , M. Bednár [-] , L. Bednár [-] , M. Samiec [-] , V. Černoch [-] , F. Malik [-] , M. Szotkowski [-]