28.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Vojkovice trápily favorita, litovat mohou že se nesešly v silnějším složení

6

Janovice o svém vítězství rozhodly již v první půli, kdy je nastartoval svým gólem dlouholetá Vojkovická opora

Dvou gólové vedení favorita

Janovice přijely do Vojkovic jako favorit, ale na konci sezóny jim trošku jakoby došla šťáva. Možná i tím, že již 2-3 kola bylo jasné, že skončí na 3.místě a neměli tak o co hrát. Domácí chtěli favorita co nejvíce potrápit, ovšem litovat mohou hlavně toho, že se nesešli v silněším složení.

Hosty poslal v 17.min do vedení bývalá Vojkovická opora Jan Talaš a před poločasem dal hostům dvou gólové vedení dobře hrající stoper David Roháček

Hosté si vítězství pohlídali

Domácí po celý zápas bojovali a jezdlili, ale bohužel scházela jim kvalita a klid v zakončení. Hosté byli po celý zápas lepší, pohyblivější a ukázali, že patřili po celou sezónu do TOP 3. A tak si zaslouženě odvezli všechny body, když si druhý poločas již pohlídali.

TJ Sokol Vojkovice
Jan Prokeš (hráč): ,,Dnes jsme se nesešli, že jsem musel být povolá, soupeř byl lepší byl pohyblivější a měli větší chuť vyhrát. Hraje se na góly, které jsme nedali,ale soupeř je dal. Šance jsme nějaké měli, ale chyběl nám klid v koncovce...´´

P. Tesarčík [-] - F. Koloničný [-] , T. Němec [-] , J. Prokeš [-] , P. Klaner [-] , M. Krutil [-] , M. Stříž [-] , M. Kaňa [-] , A. Puzoň [-] , J. Fára [-] , M. Pastorek [-]