24.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Tošanovice si v Pržně otevřely kanonádu

4

Nevídaná kanonáda byla k vidění v Pržně, kde padlo 16 branek, bohužel domácí schytali debakl 2:14

Po deseti minutách to začalo

informace budou doplněny později

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Těžké hodnocení. Bohužel soupeř vůbec nemá v tenhle soutěži co dělat a podle toho to taky vypadalo. Kolotoč od začátku do konce. Aby toho nebylo málo, tak jsme si pár gólů dali vlastně sami. Druhý poločas už vypadal jako přípravný zapas, kdy si tým z vyšší soutěže chce zastřílet v pohodovém tempu a připravit se na těžší zápasy. V tomhle marasu nikoho hledat na nej hráče hledat nemůžu.´´

Tošanovice
Tomáš Sebera (trenér): ,,No zápas byl od začátku v naší režii. Do 30 minut to bylo 6:0. Hřiště bylo v parádní kondici, čehož jsme využili a hráli kombinační fotbal. Většina gólů padla téměř do prázdné. Líbilo se mi, že soupeř i přes nepříznivý výsledek chtěl hrát, nezalezl před svojí šestnáctku a nebetonaval. Nakonec dostal odměnu v podobě dvou gólů a tak 3-4 neproměnených příležitosti. Ale ve zkratce, byli jsme herně o parník lepší. Vyzdvihnu opět našeho střelce Czedroně a že soupeřova týmu útočníka s číslem 9, tuším že to byl Mucha. Pracoval a chtěl hrát za každého stavu.´´