23.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Nošovice doma udolaly Mosty

7

Nošovice doma udolaly Mosty. Domácí mohli zápas rozhodnout daleko dříve, trápí je koncovka.

Domácí trápí koncovka

Od první minuty se domácí do soupeře pustili a opět místo toho, aby vedli v 10. minute 3:0 tak to bylo 0:0. Samozřejmě v zahazování šancí pokračovali po celý zápas. Ve 27.min se domácí přece jenom dočkali, kdy Vojtěch Turoň dostal krasnou ulici a balón si navedl na kraj šestnácky a pozemním centrem našel Maxima Kulhánka 1:0.

Za 10.min bylo ale srovnáno, když špatným odkopem od brány nabídli domácí šanci hostům, kdy částečně zblokovaná střela letěla při smůle domácíh vzduchem a zapadla za brankáře Matyskiewicze 1:1. Následně iniciativu převzali hosté a byli to domácí kteří najednou byli o krok všude pozdě. Polocas skončil 1:1.

Rozhodla větší vůle po vítězství

Druhý poločas domácí nastoupili zase s tím, že chtějí za každou cenu vyhrát. A tak opět začal koncert zahozených šancí. Ovšem hlad a touha po vítězství se přece jenom oplatila a nakonec se dočkali šťastného gólu, ktery dal v 53.min Marek Dyba 2:1. Následně byla pro domácí písknuta i penalta, kterou Marek Dyba bohužel neproměnil a trefil spojnici. Utkání potom bylo již vyrovnané, ale gól nepadl a domácí si tak pohlídali hubené vítězství 2:1.

Nošovice zajíždí ve středu do Chlebovic, které naposledy sebraly bod Pržnu. Mosty čeká cesta do Vojkovic, které na jaře ukazují svou sílu.

SK Nošovice-Lhoty
Robin Koláček (hráč): ,,Těsná ale zasloužená výhra. Měli jsme spoustu šancí, ale co my nedáme to je až neskutečné. Naštěstí jsme zápas dokázali dovést do vítězného konce. Těžko vybrat hráče zápasu, celý tým odehrál skvělý zápas. Ale asi lehce vyčníval Max Kulhánek, doplňoval útočné snažení a byl také odměněn gólem.´´

TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Přemysl Szlaur (trenér): ,,Bohužel jsme přijeli do Nošovic bez 5ti hráčů základní sestavy. Prvních 35min jsme tahali za kratší konec a soupeř nás potrestal gólem. Pak jsme štastně vyrovnali a začali být více na míči. Ve druhém poločase jsme inkasovali po šatně zahraném offside systému a domácí si už vítězství pohlídali. Vyzdvihnout bych chtěl Martina Bednára, který ve svých 15ti letech hlavně první poločas dobře větral pravou stranu soupeře.´´

M. Matyskiewicz [-] - Z. Skotnica [-] , V. Turoň [-] , V. Maťaťa [-] , P. Bednárek [-] , M. Dyba [-] , Š. Papřok [-] , M. Červený [-] , M. Kulhánek [-] , L. Krella [-] , F. Kaloč [-]

J. Kotek [-] - A. Puczok [-] , F. Žídek [-] , J. Szotkowski [-] , M. Bednár [-] , V. Černoch [-] , T. Cyprich [-] , A. Szotkowski [-] , O. Jochymek [-] , M. Szotkowski [-] , P. Šafařík [-]

ŽK: 57. M. Červený - 4. O. Jochymek , 9. J. Kotek , 19. V. Černoch .
Hráči zápasu: M. Kulhánek - M. Bednár .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠIGUT Pavel - SEKULA Adam, TVARŮŽKA Jakub.