22.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

63. B. Borski , 66. M. Sikora , 88. L. Marosz - 12. J. Lisník , 26. J. Lisník , 48. M. Baran , 49. J. Lisník , 52. P. Czedron , 60. M. Baran
8

Tošanovice přijeli do Hrádku co nejrychleji rozhodnout, podařilo se to až na začátku druhé půle

První poločas nemastný neslaný z obou stran

Hrádek chtěl favorita z Tošanovic překvapit a hrát tvrdě a obrat ho o body. Nepovedlo se a dostal tvrdý direkt. To hosté zase doufali v to, že to bude ,,lehká povinost´´ a rychle rozhodnou zápas.

První poločas byl vlažnější z obou stran, hosté měli více ze hry, ale neměli výlozenou převahu. Do poločasu si hosté přesto vypracovali 2 gólový náskok. O obě branky se postaral Jakub Lisník 0:2.

Domácí zaspali a hosté rychle rozhodli

Začátek druhého poločasu jako z říše snů. Hosté běhěm 5.min po krásných kombinací na jeden dotek díky brankám Baranovi, Lisníkovi a Czedronivi navýšili již na 0:5! Vše vypadalo výborně ještě, když v 60.min dává na 0:6 Baran.

Pak, ale hosté úplně přestali hrát a toho využili domácí. Hrádek začal zlobit a snížili na 1:6 po krásné nahrávce se trefuje Bogdan Borski. Poté z rohu dává na 2:6 Marek Sikora a po chybě hostů dokonce na 3:6 snižuje Lukáš Marosz. Ovšem další komplikace již hosté nepřipustili a zbytek zápasu už si pohlídali a odváží si tak zaslouženě vysoké vítězství.

TJ Sokol Hrádek
Lukáš Buchta (hráč): ,,Soupeř lepší jak fotbalově, tak fyzicky. První poločas nás mleli, měli jsme sice pár dobrých šancí, ale nedali jsme a oni dali dva góly po našich chybách. Ve druhém poločase bylo za pět minut vlastně hotovo. Pak trochu povolili, díky čemuž jsme dali tři góly, ale na víc jsme neměli.´´

Tošanovice
Tomáš Sebera (trenér): ,, Doufali jsme v to, že to bude lehká povinnost. První poločas byl vlažnější, měli jsme více ze hry, ale neměli jsme vyloženou převahu. Nakonec jsme dali 2 góly do poločasu. Do druhého jsme měli snový nástup. Během snad 7 minut. jsme dali 3 góly. Pěkné kombinace na jeden dotek... Vše vypadalo výborně ale nějak v 60 minutě. Jsme přestali hrát. Asi jsme usli a Hrádek začal zlobit. Snížili na 1:6 po krásné nahrávce. Pak z rohu další, a po naší chybě to najednou bylo 3:6. Neříkám že jsme se báli o výsledek, ale Hrádek se dokázal vzchopit. Hrál hodně tvrdě, někdy i opravdu za snesitelnou hranou. Ale svoje jsme udrželi a vyhráli.... Nejlepší hráč pro mě byl Adam Michalík, i když padl hattrick od Kuby, tak Adam fakt makal a rozbíjel náznaky šancí soupeře už v zárodku a rozjížděl naše akce... Výborná práce...´´

L. Szlaur [-] - K. Wantulok [-] , B. Borski [-] , L. Liberda [-] , L. Buchta [-] , T. Suszka [-] , P. Hudzieczek [-] , M. Sikora [-] , L. Marosz [-] , D. Turoň [-] , F. Martynek [-]