22.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Lišky konečně zvítězily a utekli Jánošíkům i Chlebovicím

8

Lišky konečně zvítězily a utekli Jánošíkům i Chlebovicím, dlouho vyrovnaný souboj rozhodli domácí ve druhém poločase

Tuhý boj od samého začátku

Od samého začátku zápasu, to byl tuhý boj dvou nejhorším týmů v soutěži. V prvním poločase té fotbalové krásy ani šancí nebylo a na střely to bylo o poločase 1:0.

A tak to spíše vypadalo kdo dá gól vyhraje, což se nám druhý poločase potvrdilo.

Domácí ukázali větší vůli po vítězství

Hukvaldy vstoupily druhý poločas aktivněji na hřiště a pomaličku svého soupeře přehrávaly. Ovšem byli to hosté,kteří se málem dostali do vedení, svou velkou šanci ovšem nedali. A tak v 51.min po pěkné kombinaci střílí branku Tomáš Černík 1:0. Z domácích to jakoby spadlo a vzali otěže utkání. Najednou jich bylo plné hřiště.

Hosté měli ještě jednu dobrou příležitost, ale zahazování šancí přišlo hlavně ze strany domácích. Ti si výsledek pojistili až v 78.min, kdy se trefil Lukáš Jiřík. A když další své šance již domácí neproměnili, tak utkání skončilo konečně vítězstvím domácíh lišek po 9 zápasech !!!

TJ Sokol Hukvaldy
Petr Žáček (vedoucí): ,,První poločas vyrovnaný. Druhý poločas byl v naší režii a škoda spousty zahozených šancí, hosté měli 2 dobré příležitosti, které neproměnili. A my tak konečně po 9.zápasech vyhráli a snad chytneme ted´ šnůru vítězství. Třeba vyzdvihnout střelce Černíka.´´

R. Překlasa [-] - L. Jiřík [-] , L. Smolík [-] , T. Černík [-] , M. Genčur [-] , D. Hora [-] , M. Olbert [-] , A. Holub [-] , J. Chamrad [-] , R. Weber [-] , L. Vrtný [-]