21.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Nebory najely na svůj vítězný režim a ukázaly Mostům, kdo v soutěži pánem

10

Nebory po špatném vstupu do jara, ukazují už svoji pravou tvář a svou dominanci

O zápasu rozhodla 5minutovka, ve které domácí dali 3 totožné branky

Nebory po špatném vstupu do jara, ukazují už svoji pravou tvář a svou dominanci. Domácí mužstvo vstupovalo do utkání jako favorit a začalo to splňovat od prvních minut. Hosté se jenom sporadicky dostávali na polovinu soupeře. Do 20 min. domácí zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou. Vše důležité se odehrálo od 22.-26.min kdy domácí dali 3 rychlé branky a udělali tak ráz celého utkání.

Domácí vstřelili tři góly v řadě mezi 22. a 26.min. Kde se trefil 2x Martin Konečný a na 3:0 zvýšil Marek Godfryd. 3 branky jako přes kopírák, dlouhý pas na křídlo, únik rychlého křídla Davida Lipowského, ten svým spoluhráčrům připravil balón na zlatém podnosu a ti se nemýlili. Hosté tak mohou litovat obrovské šance, když si vypracovali samostatný nájezd po hrubé chybě domácí obrany. Tuto akci jim zneškodnil již uzdravený domácí brankář David Misiorz

Dostali šanci i mladí kluci

Ve druhém poločase nejprve pečetil svůj výkon v 59.min hattrickem z penalty Martin Konečný a o 10.min později dokonce tentýž hráč přidává již 4.branku v zápase 5:0! V zápětí skóre navýšil na 6:0 svou druhou brankou Marek Godfryd a zbytek utkání se odehrál v poklidném tempu, kde si domácí pohlídali čisté konto a do hry se mohli zapojit i mladí hráči.

TJ Nebory
Václav Rufer (předseda): ,, Poklidný výkon našeho mužstva od prvních minut. I když se hostující mužstvo určitě připravovalo na náš styl hry a chtělo nám to ztížit, my jsme to svým poctivým a kolektivním výkonem nedovolili. Je pravdou, že obrana hostů po celou dobu hry hrála systém, který vyhovoval našim rychlým křídlům. Nejlepší hráč hostů J.Szotkowski.´´

TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Přemysl Szlaur (trenér): ,,Abych pravdu řekl, tak není co hodnotit, výsledek mluví za vše! Narazili jsme na špičku v soutěži. Nebory byly ve všem lepší! V práci s míčem, v rychlosti, v pohybu, drželi míč tak z 80% na svých kopačkách! Naše hráče, ale musím pochválit za předvedenou bojovnost a že zápas ani za nepříznivého stavu nezabalili a hráli až do konce. I přes 6 obdržených branek bych vyzdvihl našeho gólmana J.Kotka, který dobře četl hru soupeře a zlikvidoval další nespočet šancí protivníka!´´