20.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Výsledek neodpovídá dění na hřišti

7

Pržno dostalo ,,búra´´ od Nebor, výsledek je to krutý

První poločas herně vyrovnaný

Pržno čekal těžký zápas s lídrem soutěže. Ale první poločas byl herně vyrovnaný, s mírnou převahou hostů. Ovšem skóre neodpovídalo průběhu utkání. Hosté se v prvním poločase prosadili hned třikrát.

Nejdříve v 8.min po přímém kopu z 18 m krásně vymetl šibenici David Lipowski 0:1. Poté ve 34.min z dalšího přímého kopu a následné dorážce zvýšili už na 0:2, Dominik Walach. A do poločasu přidal třetí gól po pěkném protiútoku Tomáš Faruga 0:3.

Zápas se dohrával v poklidnějším tempu

Druhý poločas se již dohrával v poklidnějším tempu, ale šance se střídaly na obou stranách. Hosté dvě ze svých šancí proměnili a postupně zvýšili již na 0:5, autoři branek Jan Latocha a David Konečný

Hosté měli i další šance a mohli náskok ještě navýšit, ale při Prznu stalo mnohokrát štěstí. Pak se prosadili konečně i domácí a po krásném gólů v 75.min dal na 1:5 Roman Bystrý. Skóre v 82.min ještě kosmeticky upravil po pěkné kombinaci z přímém kopu Jan Lekač 2:5.

Hosté si tedy odvážejí další body, ale pro domácí krutý výsledek po předvedené hře.

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,První poločas byl vyrovnaný, góly dávali ale jen hosté. Ve druhé půli se hrál takový poklidnější zápas i když šance byli na obou stranách. V závěru jsme alespoň výsledek korigovali a dali pěkné branky. Krutý výsledek pro nás, ale hosté byli lepší. Nejlepší hráč Šindelek za hosty určitě Faruga.´´

TJ Nebory
Václav Rufer (předseda): ,,Náš výkon byl od prvních minut vlažný a v prvním poločase byla hra vyrovnaná a po vstřelení třech branek jsme si výsledek pohlídali. V posledních utkáních se nám konečně začalo dařit proměňovat šance. Je to tím, že mužstvo se uklidnilo návratem Davida Lipovského, který dává důležité první branky. Jsme rádi, že se nám uzdravil a zapojil do hry i Jan Latocha, který by do mužstva měl vnést zkušenost a pohodu hry. Co se týče nejlepšího hráče u nás se to nenosí, buď celý tým, nebo nikdo.´´