19.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Metylovice přesilovku nevyužily a berou jenom bod

34. D. Kopec - 10. T. Pyszko
9

Střelec Metylovic Dominik Kopec do poločasu vyrovnal

Metylovice nevyužily přesilovku, kterou hrály skoro celý druhý poločas. Na rychlou branku hostů z 10.min Tomáš Pyszko, odpověděl do poločasu střelec domácích Dominik Kopec. Ovšem další branka v zápase již nepadla. A tak na jaře poprvé ztratily. V utkání s Návsí uhráli ,,jenom´´ bod.

Domácí odehráli špatný zápas. Od samého začátku vázla kombinace, pohyb a takový zápas nemastný neslaný kde se vám nic nechce a podle toho to také vypadalo na hřišti. Domácí trošku probudila, až inkasovaná branka v 10.min o kterou se postaral Tomáš Pyszko 0:1 po rychlém brejku. Hra se poté vyrovnala, ale nic velkého se na hřišti nedělo. Až po chybách v hostující obraně se ve 34.min trefil domácí Dominik Kopec 1:1. Pak už to byl spíše boj na hřišti jak samotná hra.

Domácí dlouhou přesilovku nevyužili

Druhý poločas byli domácí lepší. Začali hrát a na hřišti to byl jiný tým. Dokonce se nechal vyloučil v 55.min hostujíci Dominik Šipoš a domácí tak měli dlouhou přesilovku na otočení zápasu na svou stranu. Ovšem žádnou ze svých šancí nevyužili. Hosté si závěr již pohlídali a odváží si dobrý bod. Domácí tak přes lepší druhý poločas ztratili první jarní body.

SK Metylovice
Marek Bílek (hráč): ,,Do zápasu jsme vstoupili špatně, a vůbec nám nic nešlo. Až jsme z té naši špatné hry inkasovali gól. Později jsme se dokázali zvednout a vyrovnat. Druhy poločas byl bezbrankový, z 45min se odehrálo zhruba o deset minut méně a rozhodčí nenastavil ani minutu navíc. Nejsme spokojeni s výsledkem. Musíme se do příštího zápasu zlepšit. Nejlepším našim hráčem byl Lukáš Halata.,,

SK Návsí
Roman Pyszko (asistent trenéra): ,,Zápas začal podle našich představ v 10min krásný protiútok Tomáše Pyszka a Dominika Šipoše a gól,který vsítil T.Pyszko, pak se hra vyrovnala a po chybách v obraně jsme inkasovali na 1:1. Druhý poločas začal nešťastné vyloučením D Šipoše 55.minut a tím převzali otěže zápasu domácí ale do vyloženě šance se nedostali Návsi se obětavosti ubránili remízu 1:1 konec zápasu. Nejlepší hráči domácích Lukáš Halata hostů Tomáš Pyszko.´´

F. Hradečný [-] - V. Velička [-] , M. Kisza [-] , D. Hruška [-] , M. Bílek [-] , M. Garba [-] , M. Svobodník [-] , D. Kopec [-] , M. Mohyla [-] , L. Halata [-] , M. Trybula [-]