18.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Na potřetí již lídr z Nebor nezaváhal

6

Důležité 3 body si do tabulky zapsal lídr soutěže z Nebor, ale výsledek se nerodil lehce

Hosty uklidnil rychlý gól

Nebory v úvodních dvou kolech uhrály jen bod a tak nutně potřebovali dnes udělat body 3. Utkání se od prvních minut vedlo v bojovném duchu,ale hosté si šli za vítězstvím. Nebory uklidnila rychlá první branka,kterou ve 3.min dal rychlonohý David Lipowski po pěkné akci. Domácí to, ale nepoložilo a první poločas se hrál vyrovnaný zápas. Hrádek měl do poločasu měl do poločasu možná i více šancí, sehráli i tři pěkné akce, ale gólman hostů Kreželok Benjamin předvedl dobré zákroky a podržel svů tým.

Domácím začly docházet síly

Ve druhé půli hosté začli aktivněji a diktovali hru. Domácím od 60.min začly docházet síly a tak byly Nebory jasně lepším týmem. Na 0:2 dali hosté až v 75.min, z penalty za podražení jednoho z pronikajích hostů. Tu chladnokrevně proměnil Martin Konečný. Jenže domácí po chvíli po standartní situaci snížili, když se zničeho nic prosadil v 81.min Kryštof Wantulok. A hosté se najednou začli strachovat o výsledek. V poslední minutě, ale domácí měli standartku, kterou rozehráli špatně a dostali po ní červenou kartu. Tu si připsal do svých statistik Lukáš Buchta. Domácí i tak hru otevřeli a hosté v samotném závěru z brejku 4 na 1 vsítili branku na 1:3 Tomáš Faruga.

TJ Sokol Hrádek
nezaujatý fanoušek: ,,Hosté vyhráli zaslouženě. Nejlepší hráč za hosty možná D.Lipowczan, za domácí ten co dal gól (Kryšfof Wantulok) hrál dobře...´´

TJ Nebory
Václav Rufer (předseda): ,,Chtěl bych poděkovat celému kolektivu za předvedený výkon. Po celé utkání bylo vidět, že do toho dávají vše a snaží se odčinit ztrátu bodů z minulých dvou kol. Jsme rádi, že se nám postupně vracejí zranění hráči. Nesmíme však usnout na vavřínech a potvrdit vítězství doma s Hukvaldy. Terén byl velmi těžký a počasí fotbalu nebude přát ani příští kolo, jestli to půjde tak dál, tak budeme hrát doslova na oraništích a kluby budou dávat desetitisíce na obnovení kvality hřišť. Ještě že se nikdo v utkání nezranil, kluci to hrají za párek a mají svou práci.´´

D. Stach [-] - P. Hudzieczek [-] - L. Marosz [-] , F. Martynek [-] , M. Szpyrc [-] , L. Buchta [-] , B. Borski [-] , M. Sikora [-] , T. Suszka [-] , L. Liberda [-] , L. Raszka [-]