Bukovec doma body nerozdává, Hukvaldy se na jaro hledají

29. J. Krenželok , 35. T. Lysek , 49. J. Krenželok (p.) , 69. R. Kulig
6

Vyrovnaný poločas, zápas se zlomil ve 29.min kdy domácí proměnili penaltu

Ani ve druhém zápase před domácími diváky Bukovec nezaváhal. Po výhře 3:0 nad Smilovicemi si doma poradili i s liškou z Hukvald.

V první půlhodině zápasu se hra přelévala ze strany na stranu. Do těchto minut byl zápas vyrovnaný.

Hosté z Hukvald měli dvě dobré příležitosti, které bravůrně lapil Bukovecký brankář V. Byrtus.

Bukovec zahodil, taktéž dvě šance. Poté Hukvaldy mohly kopat penaltu, ale píšťalka rozhočního Němce zůstala ,,němá.´´.

.

Zápas se zlomil v 29. minutě, kde se pro penalta již pískala, a to pro domácí. Po faulu na T. Starzyka. Bukovecky kapitán J. Krenželok nezaváhal 1:0.Druhý gól přišel téměř v zápěti. Po rychlé akci nahrává T. Starzyk na T. Lyska, který akrobaticky zvyšuje 2:0.

Oslavenec blízko hattricku

Z kraje druhé půle Bukovec zahrává druhou penaltu po faulu na R. Kuliga. Střelcem druhé penalty ve 49.min opět J. Krenželok 3:0. Bukovec poté pár šanci nevyužil. Zmínit musím kráný moment. Hostující brankář se vyznamenal, když dokázal vyškrábnout povedený pokus z 25. metrů J. Krenželoka, který se tedy hattricku nedočkal !!!

Poté se po delší době ozvali i hosté z Hukvald a to konkrétně kapitán T. Černík, ale ani on gól nedal. A tak gólový účet v zápase uzavírá v 69.min nejlepší střelec Bukovce R. Kulig 4:0 po nahrávce T. Starzyka.

Bukovec tak ani ve druhém zápase doma nezaváhal a příští týden vyráži do Pržna.

autor fotek: Bogdan Patola

TJ Beskyd Bukovec
Josef Krenželok ( hráč): ,,Zápas byl vyrovnaný zhruba půl hodiny, poté iniciativu přebrali domácí. Mezi nejlepší hráče zápasu patřili na domácí straně J. Krenželok, který proměnil obě penalty a T. Starzyk, který sice gól nedal, ale měl prsty u třech gólu Bukovce. Na straně Hukvald určitě kapitán T. Černík a taky výborně chytající brankář R. Překlasa.´´

Počet diváků: 100. Rozhodčí: NĚMEC Petr - ŠAŠINKA Jan, ŠPAČEK Jakub.