17.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

Návsí své šance využilo a zaslouženě tak vyhrálo

5

První poločas v režii hostů ovšem bez úspěchu

Na rozměrově malé UT v Návsí přivítali Pržno. První poločas byli hosté o něco lepší a důraznější. Hosté z Pržna se ujali vedení poté, co ve 29.min Vojtěch Blažek si pěkně našel balón ve vápně a z první propalil domácího gólmana 0:1 . Bohužel po trestuhodné chybě ve 37.min hostujícího gólmana domácí srovnali skóre na 1:1, kdy Ondřej Pytlík dorazil míč do prázdné brany. První poločas skončil tedy za stavu 1:1 a hosté z Pržna byli určitě lepším týmem.

Domácí zvýšili do druhého poločasu obrátky

Do druhého poločasu ovšem domácí zvýšili obrátky a převzali otěže utkání. Hosté z Pržna sice šli do vedení v 57.min po pěkném zahraném přímém kopu od Romana Bystreho 1:2, ale to byli z jejich útočné snahy vše. Za to domácí v 60.min rychle srovnali skóre díky Jakubovi Boščíkovi 2:2.

A do vedení se dostali domácí v 74.min po pěkné kombinaci, kde si krásně naběhl do vápna Tomáš Pavlis a přelil vedení na stranu svého týmu 3:2. Poslední hřebíček na 4:2 byl v 79.min sehrán po dlouhém nákopu kde se trefil Andrzej Kantor a bylo po zápase. Hosté se už k ničemu nedostali a domácí si výsledek pohlídali. Zasloužená výhra domácích.

SK Návsí
Roman Pyszko (asistent trenéra): ,,První poločas byli hosté lepší, důraznější, pro nás lepší druhý poločas, domácí mužstvo proměnilo své šance a zaslouženě vyhrálo ,hráč zápasu domácí Miro Laš u hostů Roman Bystrý.´´

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Byli jsme lepší v prví půli a hosté v druhé. Dali své šance a po zásluze vyhráli. Nejlepší hráči za domácí 11, kapitán Jakub Boščík, za hosty 8 Petr Kočvara.´´