17.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

Výhra Vojkovic i bez ,,hokejek´´ u výhry stál debutant ,,Dojč´´

36. M. Pastorek (p.) , 63. P. Němec , 68. P. Němec , 87. M. Sušovský
4

Vojkovice tentokrát přijeli bez ,,hokejek´´ , ale s posilou a debutantem Tomášem Němcem, který je všem známý jako Dojč

První poločas byl vyrovnaný, hosty nastartovala penalta

Domácí na jaře prozatím nevsřelili ani branku, a po prohře 0:7 v Janovicích, prohráli jednoznačně i doma s Vojkovicema. Hosté přijeli sice konečně s posilou a debutantem Tomášem Němcem, ovšem jenom s jedním náhradníkem. A když se ve 20.min zranil Jiří Trupka, neměli již možnost střídání. Domácí naopak posílil zkušený brankář Lukáš Smetana, který přišel ze Staříče. První poločas moc k vidění nenabídl, až v závěru poločasu po faulu na Denise Nytru se pískala pro hosty penalta. Tu s přehledem proměnil ve 36.min Mario Pastorek 0:1

Hosty branka nastartovala

Druhý poločas už byl daleko svižnější. Vojkovice nastartoval úvodní gól a od té doby byl na hřiště lepším. V 63.min dostává Patrik Němec balón na zlatém podnose a dostává hosty do dvoubrankového vedení 0:2. Stejná situace se odehrála o 5 minut později a Patrik Němec navyšuje již na 0:3. No a nejlepší hráč na hřišti Martin Sušovský upravil, krásnou individuální akcí střelou z vápna na 0:4. Hráč, který by se neztratil o pár soutěží výše.

TJ Sokol Vojkovice
Mario Pastorek (hráč): ,,První poločas taková holomajzna, vyrovnaný první poločas. Pomohla nám proměněná penalta a druhý poločas jsme na hřišti byli lepší. Zápas se odehrál v poklidném tempu a rozhodčí neměl ani co pískat. Hráč zápasu je pro mne určitě Suša (Martin Sušovský), ale ten hraje skvěle pokaždé.´´