17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Zbůch doma nadělil Úněšovu sedm branek

4

Zbůch doma přivítal Úněšov. Oba týmy dělilo před zápasem šest bodů, navíc v posledním vzájemném zápase vyhrál Zbůch 7:3. Byli tak více favorizováni a nakonec vyhráli podobným výsledkem 7:1.

“Bůr” už v první půli

Domácí se dokázali prosadit už v 10. minutě. Míč po lajně zatáhl Josef Zetocha, nacentroval a míč do sítě dopravil Jiří Střeštík. V 35. minutě měli domácí přímý kop, který hostující brankář jen vyrazil a míč do sítě doklepl Aleš Klečka. V 37. minutě utekl obraně David Lorenc a nedal brankáři šanci. O dvě minuty později na něj navázal Jiří Střeštík, který tečoval střelu Zetochy. V 42. minutě vystřelil Lorenc, hostující gólman dokázal míč jen vyrazit, Josef Šrajber ho ale zvládnul pohotově z voleje dorazit. Do kabin se tedy šlo za stavu 5:0

Domácí přidali další dvě branky, hosté jen snížili

Druhý poločas probíhal stejně jako první, domácí soupeře dále tlačili. V 73. minutě přidal šestý gól Marcel Kerecman hlavičkou k tyči. V 80. minutě byl dlouhý aut, který propadl až k Aleši Klečkovi a ten svým druhým gólem v zápase vstřelil sedmý gól domácích. Hosté zvládli jen snížit a to v 85. minutě zásluhou Marka Nechutného. Zápas tedy končí za stavu 7:1.

TJ Baník Zbůch B
P. Hájek [-] - J. Střeštík [-] , J. Gründl [-] , T. Němec [-] , D. Lorenc [-] - A. Klečka [-] , V. Schnemayer [-] , J. Němec [-] , P. Bufka [-] (24. P. Malý [-] ) - J. Zetocha [-] , J. Šrajber [-] (46. M. Kerecman [-] ) -

TJ Slavia Úněšov B
J. Bouda [-] (46. J. Sirochmann [-] ) - J. Šutera [-] , D. Sopr [-] , T. Nenček [-] , J. Svoboda [-] (46. L. Střeleček [-] ) , L. Hlavanič [-] , T. Soukup [-] , J. Kačírek [-] , M. Nechutný [-] , T. Trnka [-] , F. Kovařík [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: LANDSHUT Josef - KLEČKA Adam (N), MIŽÁR Emil (N).