19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2022-2023

--

--

Kozojedy nadělili Kamennému Újezdu deset branek

7

Kamenný Újezd doma přivítal hosty z Bezvěrova. Jednalo se o souboj dvou předposledních celků tabulky. Čekal se tak vyrovnaný zápas. Nakonec to ale byla doslova demolice. Hosté z Bezvěrova nastříleli domácím deset branke a připisují si tak důležité tři body do tabulky.

0:4 už po poločase

Do zápasu vstoupili daleko lépe hosté a dokázali se prosadit už po deseti minutách. Tato branka byla velmi důležitá, protože dokázala hosty uklidnit a mohli pak hrát svoji hru. Akce začala ve středu hřiště u Tomáše Moravce, který dal přihrávku na Tomáše Petrů a ten střílel, ale gólman domácích to vyrazil jen  k Adamickému a ten už snadno uklidil míč do sítě. V 19. minutě hosté zvýšili své vedení, když se ke střele slabší nohou zpoza vápna odhodlal Filip Burda a nedal brankáři domácích šanci. Do konce poločasu se dokázali prosadit ještě znovu Tomáš Adamický a Tomáš Moravec. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:4.

Dalších šest branek hostů

Z druhého poločasu stojí za zmínku především branka z 80. minuty, kdy Tomáš Moravec z přímého kopu obstřelil nádherně zeď a míč skončil až v síti. Během druhého poločasu se ještě prosadili Tomáš Moravec, Ondřej Matoušek, Jan Charvát, Tomáš Resl, Jaroslav Prchal. Za zmínku také stojí vychytaná penalta hostujícím brakářem Radislavem Kanátem

TJ Baník Kamenný Újezd
L. Schejbal [-] - M. Hajduk [-] , F. Řezáč [-] , V. Pašek [-] , J. Kratochvíl [-] , T. Svoboda [-] , O. Buřič [-] , P. Hošek [-] , J. Hauer [-] , M. Vozabule [-] , J. Staněk [-]

TJ Sázavan Bezvěrov
R. Kanát [-] - R. Vodrlint [-] , P. Končicky [-] (70. P. Kvěch [-] ) , T. Adamický [-] , T. Moravec [-] , J. Petrů [-] , O. Matoušek [-] , F. Burda [-] (43. P. Kasal [-] ) , T. Rešl [-] , T. Petrů [-] (60. J. Charvát [-] ) , J. Prchal [-]

ŽK: 76. F. Řezáč - 61. T. Petrů .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: MESTL Vlastimil - ŘEŽÁBEK Jaroslav (N), KASALA Petr (N).