17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Líně zvládly derby a jsou na jaře zatím stále stoprocentní

19. J. Adam , 31. J. Adam - 40. D. Malák , 63. J. Kracík , 65. K. Knaf , 80. O. Svoboda , 89. D. Malák
10

Sulkov doma hostil Líně. Jelikož jsou oba týmy vzdálené jen kousek, tak se vždy jedná o vypjaté derby. Líně nakonec využili své skvělé jarní formy a vítězí na Sulkově 5:2.

Vedení domácích a branka do šatny

Zápas začal ve svižném tempu, kde domácí měli navrch a hosty k ničemu nepouštěli. V 19. minutě se po propadlém míči a střele za vápnem dostali do vedení právě domácí, kdy se i s pomocí teče trefil Jan Adam. Poté domácí hosty dále přehrávali a ve 31. minutě vedli už 2:0, kdy se po uvolnění trefil krásnou střelou znovu Jan Adam. Pomezní hostů sice signalizoval offside, ale rozhodčí Finklar stál dostatečně blízko a hru správně pustil. Bohužel pro domácí nechali hosty snížit ve 40. minutě po zbytečné chybě, které využil Daniel Malák

Otočka hostů

Ve druhém poločase museli domácí vynuceně střídat a dost je to oslabilo, hosté je následně začali přehrávat, hlavně ve středu hřiště. Během tří minut pak zápas otočili. Kdy se prosadili postupně Jaroslav Kracík a Karel Knaf. Za stavu 2:3 měl šanci vyrovnat Daniel Králík, ale brankáře nepřekonal. Hosté pak přidali ještě dvě branky, které vsítili Ondřej Svoboda a Daniel Malák, a brali 3 body.

TJ Sparta Sulkov
Petr Hejzek: Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepší my, pak jsme museli nuceně střídat, opět nám došly síly a hosté nás přehráli. Věřím, že kdyby jsme nedostali gól do šatny, zápas by se vyvíjel jinak. Bohužel je to již několikátý zápas, kdy nevydržíme fyzicky a soupeř nás přehraje.

L. Kur [-] - T. Beran [-] (46. E. Ramadan [-] ) , J. Buršík [-] , D. Králík [-] , A. Mašek [-] , J. Adam [-] (68. L. Neubauer [-] ) , J. Mašek [-] (78. P. Pecháček ml. [-] ) , M. Straka [-] , D. Mečl [-] (83. K. Batěk [-] ) , J. Nevečeřal [-] , O. Mazur [-]

TJ Baník Líně
F. Hodaň [-] - D. Malák [-] , A. Salaba [-] (46. K. Knaf [-] ) , O. Šedivý [-] (89. M. Dudík [-] ) , M. Vágner ml. [-] (46. J. Kracík [-] ) , O. Svoboda [-] , J. Tycar [-] , T. Aschenbrenner [-] , L. Kastl [-] , P. Staškovič [-] , T. Šoul [-]

ŽK: 52. J. Buršík , 60. A. Mašek , 71. E. Ramadan - 31. M. Vágner ml. .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav - PECHÁČEK Petr (N), ZÍTKA Vladimír (N).