15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2022-2023

--

--

Trojanovice si ze Staříče odvezly všechny body

6

Staříč po neůspěšném podzimu bodově stále ztrácí a i přes nadějné šance si Trojanovice výhru pohlídaly.

Staříč neproměnil, a pak tratil

První minuty utkání byly velmi vyrovnané, oba celky se dostávaly do zajímavých šancí, vedení se ujaly Trojanovice a to už ve 14. minutě po centru do vápna kde přesnou hlavičkou pod břevno skóroval Štefek Jakub. Staříč se snažil rychle zareagovat, vstřelil ale pouze 2 neuznané góly z ofsajdu.

Trojanovice navýšily výhru

Do druhého poločasu se domácí snažili utkání vzít do svých rukou a aktivně útočili na soupeřovu bránu, gól se jim vstřelit nepodařilo a v 73. minutě hosté navýšili skóre lobovanou střelou kterou vypustil Houšťava David na 0:2. Hosté vstřelili i třetí pojišťovací gól po kombinaci na soupeřově straně se trefil Vrána Pavel. 0:3