22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

22. kolo z Velké Polomi.

4

Do Polomi tentokrát dorazila Hať, domácí byli jasným favoritem a v utkání dle predikcí měli lehkým způsobem získat 3 body. Hať která se drží na předposledním místě potřebovala nutně bodovat.

Poločas výsledkově pro hosty

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří dokázali skórovat hned po 8 minutách, kdy po závaru ve vápně se trefil Pláček. Domácí si vytvořili poté dvě stoprocentní příležitosti, ale žádnou z nich využít nedokázali. Zbytek poločasu se odehrál ve vyrovnaném duchu, do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Druhý poločas pro Polom.

Do druhého poločasu vkročili lépe domácí, už od začátku byli velmi odhodlaní vyrovnat, což se jim v 51 minutě povedlo, skóroval hlavou Rychlý. O 2 minuty později otáčel skóre Chromečka střelou k tyči. Hostům se na toto rychlé otočení nepodařilo nijak zareagovat, zápas začal být i hodně vyhrocený a často se přerušovala hra. Polom si hlídala jednobrankový náskok až do 88 minuty, kdy přidal třetí gól Vaněk. Tři body tedy zůstaly v Polomi.

TJ Velká Polom
Jan Stadtherr hráč: Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, ale myslím si, že 3 body zůstaly doma zaslouženě.

TJ Sokol Hať
Matěj Kupka hráč: Celkově si myslím, že jsme nepředvedli vůbec špatný výkon a máme na čem stavět do dalších zápasů.

J. Thiemel [-] - J. Němec [-] (83. F. Hyrdel [-] ) , J. Stadtherr [-] , V. Chromečka [-] (63. D. Ursacher [-] ) , P. Šmída [-] , P. Sztefek [-] , J. Stadtherr [-] (87. V. Vaněk [-] ) , J. Rychlý [-] (83. J. Tománek [-] ) , D. Cihlář [-] , P. Zahradník [-] , P. Strakoš [-]

M. Wozniak [-] - V. Machalla [-] (88. M. Skiba [-] ) , D. Štverka [-] (69. L. Cigan [-] ) , F. Olecký [-] , A. Šindler [-] (61. J. Šindler [-] ) , D. Plaček [-] , T. Ochvat [-] , P. Twrdý [-] , A. Heglas [-] , J. Machalla [-] , D. Bach [-]

ŽK: 26. J. Tománek , 60. J. Thiemel , 73. D. Ursacher - 61. D. Plaček , 87. J. Machalla .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael - PÍSEČNÝ Lukáš, MICHNA Petr.