20.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Chodov přejel Újezd doslova o parník

20. M. Holar (p.) , 24. L. Reiniger , 29. L. Reiniger , 49. K. Šmejkal , 60. V. Moravec , 76. K. Šmejkal , 88. T. Hruška - 25. D. Kuba
9

Třetí Chodov poměřil síly se třináctým Chodským Újezdem. Soupeři na opačných koncích tabulky předvedly naprosto jednoznačný průběh a mnoho branek, které potěšily zejména domácí fanoušky.

Divoká první půle

S brankami se roztrhl pytel už po dvaceti minutách, kdy domácí poslal do vedení po proměněném pokutovém kopu Martin Holar. O několik minut později zvyšoval už na 2:0 Lukáš Reiniger. Na tuto druhou branku zareagovali hosté velice pružně- pětadvacátá minuta a snížení od Daniela Maščáka.

Tato radost ze snížení ale hostům moc dlouho nevydržela. Ve dvacáté deváté minutě opět vrátil dvoubrankový náskok Reiniger. Do konce první půle se ještěprosadil domácí Karel Šmejkal, a zakončil tak velmi divoký, pětibrankový, poločas.

Pokračování rovněž divoké

Druhý poločas byl na branky také poměrně divoký. Tři branky domácích zcela jistě potěšily každého domácího fanouška. Teď ale postupně. V šedesáté minutě pokračoval ve fotbalové krasojízdě Vít Moravec. Na 6:1 zvýšil v šestasedmdesáté minutě Karel Šmejkal a na konečných 7:1 upravil dvě minuty před koncem Tomáš Hruša.

Utkání tak zcela ovládl domácí celek, který rozhodně nepodcenil soupeře z nižších pater tabulky.

TJ Tatran Chodov
T. Krutina [-] - J. Hanák [-] , R. Čadek [-] , M. Kapic [-] (60. L. Hrubý [-] ) , D. Janek [-] , V. Moravec [-] (60. T. Cuhra [-] ) , M. Holar [-] , K. Šmejkal [-] , J. Stejspal [-] (69. T. Hruška [-] ) , L. Reiniger [-] , D. Lorenz [-]

TJ Chodský Újezd
N. Rožánek [-] - J. Klesa [-] (55. M. Founě [-] ) , K. Bauer [-] , R. Schweiner [-] , T. Trejbal [-] , P. Pikl [-] , M. Trejbal [-] , D. Kuba [-] , D. Lončík [-] , P. Šiler [-] , L. Founě [-]

ŽK: 82. R. Čadek - 27. K. Bauer , 43. L. Founě , 48. M. Trejbal .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: MIFKOVÁ Hedvika - KAPIC Jiří (N), SLIVONĚ Radek (N).