17.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kanonáda v Koloveči: Domácí Slavoj deklasoval Planou

6

Zcela nekompromisní průběh mělo utkání mezi domácím Slavojem Koloveč a hostující Planou. Ta se soupeřem ztrácela krok už od samotného počátku utkání, a celý výsledek byl pro hosty poměrně nepříjemnou záležitostí. Domácí naopak pokračují ve skvělých výkonech, a upevňují celkové pořadí.

Šest branek a hattrick Tumpacha

Domácí první poločas zahájili naprosto snově. První branku vstřelil už ve třetí minutě David Tumpach, který tak zahájil onen hon za vysokým výsledkem. Domácí aktivita a celková převaha se znovu vyplatila ve 22. minutě, kdy na 2:0 zvýšil Peter Grajciar. O dvě minuty později se znovu prosadili domácí. Tentokrát byl šťastným střelcem Milan Lucák.

Jakoby pohrom v síti Plané nebylo dost, prosadil se o tři minuty později František Šlajs, ve 36. minutě se ten den podruhé trefil David Tumpach, který také těsně před koncem první půle upravil už na 6:0, a zkompletoval hattrick.

Planá tak byla po první půli naprosto rozebraná, a šlo o to dohrát utkání bez zbytečných zranění

Druhá půle bez překvapení

Druhý poločas nachystal pouze dvě branky v samotném závěru. Koloveč se již neměla kam hnát, a pro Planou byl výsledek naprosto jasný.

V 84. minutě svou první branku dne oslavil Pavel Kadlec, a na konečných 8:0 upravil dvě minuty před koncem druhou trefou dne Milan Lucák.

Koloveč tak pokračuje v nekompromisních výkonech, zatímco sedmá Planá žádné body do středu tabulky nepřinesla.