16.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Postřekov dále roste tabulkou, třetí tým si vyšlápl na sedmé Kdyně

83. T. Dufek (p.) - 30. S. Kyrylchuk , 80. J. Bláha , 92. L. Klukan
9

Z úvodu velmi vyrovnaný boj, který se rozhodl až v posledních minutách boje. Takový byl zápas mezi domácími Kdyněmi a hostujícím Postřekovem. 120 diváků tak sledovalo velmi zajímavou bitvu, která ale pro domácí nedopadla radostně.

První poločas pro hosty

Na první, a jedinou, branku poločasu jsme si museli počkat až do třicáté minuty. Postřekovský Serhii Kyrylchuk tak vyslal hosty do vedení, a předurčil tak celý průběh utkání. Zbytek poločasu byl velice vyrovnaný, šance se tvořily na obou stranách, ale žádná z nich neskončila brankou. Do šaten tak odcházeli radostněji hosté.

Rozhodl závěr utkání

Z úvodu velmi vyrovnaná druhá půle se zlomila až v osmdesáté minutě. Do dvoubrankového vedení vyslal Postřekov Jan Bláha. O vyrovnání se domácí pokusili vlivem proměněného pokutového kopu. Autorem branky byl Tomáš Dufek.

Tento pokus o vyrovnání ale schodil ze stolu Lubomír Klukan, který upravil na konečných 1:3.