16.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Souboj Plané a Meclova nabídl čtyři branky, výsledek byl ale nejasný

40. M. Radil , 45. M. Bernas - 8. P. Svatuška , 76. O. Suchý (vl.)
9

I touto jednou větou lze charakterizovat celé utkání, které bylo velice vyrovnané. Domácí sice vedli, ale konečný výsledek byl vyrovnaný.

V půli brankově lepší Planá, ale herně?

Utkání začal lépe Meclov, a to výrazně. Soupeře dokázal několikrát zatlačit a k šancím domácí nepustil. Hostující celek vyslal do vedení v osmé minutě Pavel Svatuška, a domácí Planá tak měla plné ruce práce s vyrovnáním. To se podařilo až v závěrečných minutách první půle, kdy byli domácí o poznání lepší, a vytvářeli si mnoho šancí. Ty byly využity hned dvě. Ve 40. minutě vyrovnal Marek Radil, a o pět minut později Planou vyslal do vedení Martin Bernas. S tímto infarktovým závěrem tak Planá odešla do šaten s jednobrankovým náskokem 2:1.

Rozhodla minuta pod číslem 76

Druhý poločas byl o něco opatrnější, jakkoli se hosté snažili o vyrovnání, které nakonec přišlo poněkud nepopulární formou. Ondřej Suchý zaznamenal vlastní gól, a daroval tak Meclovu možnost odejít z utkání remízou.

Šestá Planá tak s jedenáctým Meclovem utkání ukončila dělbou bodů, a první pětka se v tabulce lehce vzdálila.

TJ ZD Meclov
Jindřích Váchal: V první polovině jsme byli do 20. minuty lepším týmem, a dali zásluhou Svatušky na 1:0, poté hosté přitvrdili v soubojích a po našich dvou chybách jsme dostali dva góly, poločas 2:1 pro domácí, druhou půlku jsme byli jasně lepší a soupeře k ničemu nepustili, zásluhou trestného kopu Baumana a teči domácího stopera jsme vyrovnali na 2:2. Jsme zklamáni z výsledku, mohli jsme odvést 3 body

FK Planá
T. Černý [-] - P. Mikota [-] (88. R. Miklas [-] ) , M. Rohlíček [-] , M. Radil [-] , M. Bernas [-] , R. Homolka [-] , D. Sovka [-] (86. A. Šatra [-] ) , D. Sovka [-] , J. Bucsuházy [-] (69. T. Sádlík [-] ) , O. Suchý [-] , M. Danko [-]

M. Sazama [-] - J. Pačesný [-] , R. Kopperberg [-] - L. Forst [-] , J. Chromý [-] - J. Suchý [-] - J. Jurko [-] (41. T. Frček [-] ) , P. Svatuška [-] , D. Bor [-] , P. Baumann [-] (88. J. Váchal [-] ) , M. Chodora [-]

ŽK: 30. O. Suchý , 63. D. Sovka , 75. T. Sádlík - 35. P. Baumann , 48. T. Frček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠKARDA Jiří - MATOUŠEK Vladimír, ŠICHEVIČOVÁ Michaela.