15.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Čtyřbrankový Jarina a devět branek celkem, souboj Bělé s Vejprnicemi překvapil

18. P. Jarina , 29. V. Landrgott , 38. P. Jarina , 49. P. Jarina , 74. P. Jarina , 85. P. Cingroš - 3. D. Král (p.) , 56. D. Csambal , 61. D. Csambal (p.)
10

Souboj třináctého s desátým měl na první pohled připomínat spíše souboj o to přiblížit se středu tabulky, případně oddálit se od jejího konce. Kdo by ale čekal nudný fotbal, byl by absolutně na omylu. V utkání padlo celkem devět branek, a celé utkání mělo skvělý náboj.

Čtyřbrankový poločas

Gólově nabitou půli začali lépe hosté. Už e třetí minutě proměnil pokutový kop David Král, a posunul Vejprnice do vedení. Ono radování ale netrvalo moc dlouho. V osmnácté minutě se postaral o vyrovnání hrdina utkání- Pavel Jarina. Ten nejdříve vyrovnal, a do konce první půle ještě jednou skóroval- to už bylo navýšení na 3:1. O druhou branku Bělé se postaral Václav Landrgott. V prvním poločasu tak byli domácí zcela nekompromisní.

Druhá půle vyrovnanější, i přesto lepší pro domácí

Už pár chvil od začátku druhé půle se o branku, již třetí, postaral Pavel Jarina. Ten završil hattrick. Hosté se ale z nepříznivé situace dokázali oklepat, a také využít několik svých jednoznačných šancí. David Csambal snížil nejdříve brankou v 56. minutě, následně z pokutového kopu snížil podruhé. To bylo ale ze strany hostů vše.

V samotném závěru utkání se ještě dvakrát prosadila Bělá. Pavel Jarina přidal čtvrtou branku, a posledním střelcem se stal Patrik Cingroš.

Papírově ne zcela zajímavé utkání se tak proměnilo v nádhernou řežbu dvou celků, ze kterého radostněji vyšla Bělá.

TJ Start Bělá nad Radbuzou
T. Jarina [-] - V. Landrgott [-] , P. Cingroš [-] , J. Minařík [-] , M. Černý [-] , J. Bočan [-] , L. Černý [-] , D. Frank [-] , P. Gregorides [-] , P. Jarina [-] , V. Iščenko [-] (82. R. Černý [-] )

SK Slavia Vejprnice B
D. Bodurka [-] - J. Pospíšil [-] (75. V. Maidaniuk [-] ) , P. Davídek [-] , M. Hauser [-] , L. Sochor [-] , O. Herzog [-] , L. Csambal [-] , D. Csambal [-] , D. Král [-] , M. Homolka [-] , M. Hora [-]

ŽK: 61. M. Černý , 75. D. Frank .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Červený Václav - PLAŠIL Radek (N), BERKA Karel (N).