15.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Střelecká bašta v Krchlebech. Osm branek a deklasovaný Mrákov

5. L. Kouřil , 31. J. Hamerník , 45. P. Farkaš , 57. D. Gust , 73. V. Černý , 78. K. Bláha , 87. P. Bláha (p.) - 35. M. Váchal
10

Stovka diváků přihlížela střelecké kanonádě, kterou si pro domácí fanoušky připravily Krchleby. Ty na svém hřišti přivítaly Mrákov, který byl sice považován za favorita, ale na utkání s velkou láskou vzpomínat nebude.

Divoko bylo už od úvodu

Poprvé se domácí radovali už v páté minutě. Jako první míč doslova nakouřil Lukáš Kouřil. Dostál tak svému jménu, a jako bonus vyslal Krchleby do vedení. Hra se pak na nějakou dobu uklidnila, další branka padla až v jedenatřicáté minutě, kdy pomyslnou pojistku vstřelil Jakub Hamerník. Mrákov se ale dvougólového manka nezalekl, a do poločasu se mu podařilo snížit. Na 2:1 korigoval Matěj Váchal.

Veškeré snažení ale utnul Petr Farkaš, který pohotovým zakončením upravil na poločasových 3:1 pro domácí.

Druhá půle čistě pro domácí

Ve druhé polovině zápasu přišla naprostá převaha domácího týmu, která absolutně nedala hostujícímu Mrákovu šanci prosadit se. Radovali se Dominik Gust, Vítězslav Černý a Bláhové Karel i Petr. Tento strhující, a ve fotbale ojedinělý, výčet měl za následek naprosté deklasování soupeře.

Krchleby přejely Mrákov 7:1. Díky tomuto výsledku jsou Krchleby deváté, Mrákov pátý.