22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Meziboří se protrápilo k výhře nad hostujícími Podbořany

84. D. Grecu , 90. J. Liboměrský (p.)
7

Do 84. minuty bylo skóre bezbrankové. Poté se domácí borci trefili dvakrát v krátkém časovém sledu a rozhodli zápas.

Bezbranková půle

Meziboří přivítalo celek z Podbořan. Domácí se stále drží na předních příčkách a čekají na zaváhání Chlumčan nebo Strupčic. V prvním poločase se toho příliš mnoho neudálo. Branka nepadla. Z obou stran to bylo trápení. Několik šancí se naskytlo na obou stranách, hráči je však nedokázali proměnit. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Nakonec to vyšlo

Ve druhé půli se sice diváci gólů dočkali, ovšem až ke konci zápasu. Obě branky vstřelili střídající hráči. Nejprve se trefil David Grecu, stalo se tak v 84. minutě. Pojištovací trefa přišla vteřiny před hvizdem, kdy po faulu ve vápně hostí kopal penaltu Jan Liboměrský. Proměnil. Po zápase plném nepřesností a trápení se nakonec radovalo Meziboří.

SFK Meziboří
Jaroslav Neubert, předseda klubu: Zápas bych hodnotil asi tak, že jsem rádi za tři body. Výkon ale nebyl vůbec dobrý.

T. Bohata [-] - J. Liboměrský [-] , P. Johana [-] , J. Rameš [-] , F. Šenkyřík [-] (46. J. Liboměrský [-] ) - M. Frank [-] (79. P. Zeman [-] ) , Z. Hanousek [-] (46. D. Grecu [-] ) , T. Fialka [-] , J. Smola [-] - J. Bohata [-] (87. M. Buben [-] ) , V. Nesper [-] (89. J. Brezáni [-] )