21.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Souboj o první místo zvládly lépe Chlumčany a vyrovnaly tak bodově Strupčice

46. M. Šanoba , 65. P. Nový - 69. P. Zomer , 89. P. Trhlík
8

Domácí tým nezvládl vedení 2:0. Chlumčany minutu před koncem vyrovnaly. Dlouhé penalty zvládl lépe hostující celek.

Gól do šaten

V prvním poločase by se dalo mluvit o vyrovnané partii. Samozřejmě se jednaloo velmi důležitý zápas pro obě strany. Pokud chtěli Chlumčany na první místo, musely vyhrát za tři body. V první půli však padla jen jedna branka a byli to domácí, kdo se prosadil. Ve 45. minutě si branku připsal Matěj Šanoba. Do šaten šly Strupčice za příznivého času.

Pozdní vyrovnání

Ve druhé půli uděřili znovu jako první domácí. V 65. minutě se prosadil Petr Nový. Čtyři minuty na to však hosté zabrali a brankou nejlelpšího střelce soutěže, Patrika Zomera, snížili na 2:1. Minutu před koncem dokázaly Chlumčany vyrovnat a tak se šlo na penalty.

Dlouhé penalty

Pokutové kopy byly opět poměrně dlouhé. O bodu navíc rozhodli hosté až v 10. sérii.

FK Chlumčany
Martin Svoboda, trenér: Myslím si, že zápas byl pro diváky zábavný. Bylo se na co dívat. Jsme rádi za bod navíc.