21.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Osek byl blízko k překvapení kola, nakonec prohrál s Mezibořím na penalty

8

Po poločase byli na koni domácí. Ve druhé půli dokázali hosté dostat Osek pod tlak a vyrovnat. Po dlouhých penaltách se radovali hosté.

Domácí na koni

Osek doma přivítal aspiranta na titul - Meziboří. Domácí na tom byli v první půli fyzicky velmi dobře. Ve 25. minutě se dokázali ujat vedení. Prosadil se Jaroslav Procházka. Dobrý výkon domácí však využili jen k jedné brance a do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

Tlak Meziboří

Ve druhé půli bylo na Oseku vidět, že na Meziboří už fyzicky nestíhá. V posledních třiceti minutách dokázal hostující celek zavřít domácí a neustále tlačit. To se jim vyplatilo. V 71. minutě proměnil mladík Tomáš Fialka. Více branek nepadlo a tak se šlo na penalty.

Dlouhé pokutové kopy

Penalty byly napínavé. Rozhodlo se až v 9. sérii. Těmi štastnějšími byli hráči Meziboří.

TJ Baník Osek
Štefan Zajkaš, fanoušek TJ Baník Osek: Za mě náš nejlepší výkon jara. Škoda ztraceného bodu.

SFK Meziboří
Jaroslav Neubert, předseda klubu: Dle mého byl zápas velmi ovlivněn výkonem rozhodčích. Nebyl jsem s nimi spokojen. Chyběli nám tři hráči ze základu a bylo to znát.

T. Průša [-] - J. Štika [-] (80. J. Hyneš [-] ) , F. Zadina [-] , J. Mašek [-] , Š. Urbánek [-] , M. Červený [-] , J. Procházka [-] , P. Siřiště [-] , J. Prášek [-] , J. Nedvěd [-] , P. Váňa [-]

T. Bohata [-] - M. Schläger [-] (46. J. Smola [-] ) , J. Liboměrský [-] , F. Šenkyřík [-] - J. Smola [-] , J. Rameš [-] , P. Zeman [-] (55. M. Frank [-] ) , T. Fialka [-] - J. Bohata [-] , V. Nesper [-] - D. Grecu [-]

ŽK: 30. J. Procházka , 62. P. Váňa , 82. M. Červený - 25. M. Schläger , 34. D. Grecu , 37. J. Neubert , 76. V. Nesper .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Prágl Martin - VLAŠIČ Jiří, VLAŠIČ Miroslav.