20.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

V souboji dvou mužstev ohrožených sestupem byl úspěšnější Vroutek

5

Vroutek potenciální zápas o sestup zvládl, na umělce v Kryrech porazil Osek. Domácí rozhodli až ke konci zápasu.

Bezgólová půle

Zápas se opět odehrál na UMT v Kryrech. Úrověň zápasu odpovídala postavení obou týmů v tabulce. Nepřesné přihrávky, prohrané souboje, neproměněné šance. Toho všeho mohli být fanoušci těchto dvou celků svědky. Na bránu se příliš nestřilelo. Domácí se ovšem jevili jako ti, kteří mají zájem o výhru o něco větší. Do šaten šly týmy za bezgólového stavu.

Povedená pětiminutovka

V druhém poločase se dlouho nic neudálo. Až ke konci zápasu domácí pohrozili a konečně se to povedlo. FK Vroutek se ujal vedení 1:0. Tři minuty po brance domácích však hosté odpověděli a v 81. minutě srovnali skóre. To se ovšem povedlo i domácím. Ti totiž po vyrovnání ihned vstřílějí gól a jdou zase do vedení. Vroutku se to nakonec zvládl. Utkání skončilo 2:1. Vroutek se tak posunul na čtrnácté místo.

FK Vroutek
Jaromír Hykl, fanoušek FK Vroutek: Jsem velmi rád, že to Vroutek zvládl. Konečně nejsme poslední. Kluci to chtěli více.