20.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Meziboří dokázalo zdolat Obrnice rozdílem osmi gólů

2. M. Plaček (vl.) , 14. M. Frank , 23. J. Smola , 50. J. Rameš , 53. M. Buben , 72. J. Bohata , 75. P. Zeman , 83. J. Smola , 88. M. Buben - 44. J. Zaspal
5

Vlastní gól ve druhé minutě hostům příliš neprospěl. Obrnicím se sice podařil gól do šatny, ve druhém poločase však domácí potvrdili formu z první půle.

Rychlý vlastňák

Hostujícím Obrnicím se vstup do zápasu vůbec nepovedl. Již ve čtvrté minutě inkasovaly. Ten kdo brankáře překonal byl vlastní hráč. Domácí se tak ujali vedení. Před poločasem už to bylo 3:0. Hosté dokázali minutu před koncem první půle zápasu vstřelit gól do šatny. Ten jim měl zvednout sebevědomí. Týmy šly do šatny za stavu 3:1.

Forma potvrzena

Meziboří, které se pokouší dostat do boje o titul, potvrdilo svou formu z prvního poločasu. Během osmi minut zvyšovalo na rozdíl čtyř branek. V 75. minutě už bylo jasné, že ze zápasu bude debakl. Výsledek 7:1 není pro Obrnice lichotivý. Zvlášť když zbývalo ještě 20 minut. V 83. minutě se po druhé trefil Jiří Smola. Dvě minuty před koncem přidal svoji druhou branku i Martin Buben. Meziboří tak doslova přejelo hostující Obrnice a zvítězilo 9:1.

SFK Meziboří
Jaroslav Neubert, předseda klubu: Kluci hráli skvěle. Byl jsem svědkem výborných gólů.

P. Heimráth [-] - F. Šenkyřík [-] , J. Liboměrský [-] , J. Liboměrský [-] , J. Černík [-] - M. Frank [-] (46. P. Zeman [-] ) , T. Fialka [-] , J. Rameš [-] (78. M. Schläger [-] ) , J. Smola [-] - V. Nesper [-] (46. M. Buben [-] ) , J. Bohata [-] -