20.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Vyrovnaný zápas rozhodla bojovnost na hřišti, Blažim doma porazila Podbořany

43. J. Ročenovič , 64. D. Rulf , 68. J. Schuchardt (p.)
5

Po prvním vyrovnaném poločase šli domácí do vedení po sražené střele. Bojovonost a ochota chodit do soubojů byla na straně domácích. Zápas zvládli s klidem.

Velký počet šancí

První poločas se nesl v duchu vyrovnaného utkání. Střel a šancí jako takových byla velká spousta. Kdyby oba celky proměnily své šance, mohlo to být i 5:3. To se ale nestalo. Jediný gól první půle dal Jiří Ročenovič. Zblokovanou střelou překonal brankáře. Ten nedokázal zareagovat, míč mu šel totiž do protipohybu. Po prvním poločase vedla domácí Blažim.

Bojovnost rozhodla

Hosté z Podobořan si ve druhé půli nevytvořili ani jednu brankovou příležitost. Blažim se zápasu ujala. Nejprve dokázala po rychlém protiútoku zvýšit na 2:0.  V 68. minutě už to bylo o tři branky. Gólman totiž fauloval ve vápně a zapřičinil penaltu. Proměnil ji Jakub Schuchardt. Blažim tak stále pokračuje ve vítězstvých. Domácí zápas opět zvládli.

TJ Tatran Podbořany
Milan Kareš, předseda TJ Tatran Podbořany: Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Bojovali, chtěli to. Naši kluci nechtěli.