17.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedmigólové utkání ovládla Blažim

3

Tři branky domácím nestačily, hostující Blažim vstřelila hned čtyři. O výhru hostí se postarali dva dvougóloví střelci.

Hrůzostrašný start

Hostující Blažimi se začátek velmi nepovedl. Po chybě prohrávali s Ohníčem už v 1. minutě. Patnáct minut na to už to bylo o dvě branky a to zejména kvůli častým chybám a nedůrazu v osobních soubojích. Hostí ale zvládli tlak ustát a postupem času se dostali zátky do hry. Po 29 minutách snížili na rozdíl jediné branky. Pět minut po jejich první brance byl stav utkání vyrovnán a to po góle Ročenoviče, který našel odražený míč a pohotově ho uklidil o brankovou konstrukci. Do šaten šly oba celky za stavu 2:2.

Vydřené vítězství

V druhé půli už byla hostující Blažim lepším týmem. Měli daleko více šancí a lepší pohyb s míčem i bez něj. Hned po pár minutách dokázali skórovat a otočit průběh utkání. Csaplárova past zafungovala. V 54. minutě už hosté vedli o dvě branky. Další šance proměnit nedokázali a domácí Ohníč je tak potrestala snížením. Více šancí si však celky nevytvořily a Blažim tak dokázala zvítězit.