22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Šílený začátek zápasu

8

Začátek zápasu byl naprosto šílený, padly dva góly hned po čtyřech minutáh zápasu.

Šílené čtyři minuty zápasu

První poločas otevřel hned gól ve třetí minutě, když se prosadil domáci Rakušan Vít. Ani ne o minutu později padl hned další gól, když snížili hosté na 1:1, po střele Hynka Vladislava. Hosté se pak dokázali prosadit až ve 41 minutě, když se uvolnil Carva David a dokázal poslat Malšovice do vedení na konci poločasu. V 45 minutě se prosadili ještě hosté po střele Příhonského Davida.

Přestřelka kterou vyhráli hosté

Druhý poločas zase otevřel gól už v 56 minutě, když se prosadil znovu Hynek Vladislav a poslal hosty do vedení 4:1. Další gól byl už jen poslední hřebíček do rakve, když se prosadili znovu hosté po střele Znamenáčka Davida (75.minuta). Česká Kamenice se dostala do gólové šance až v 79 minutě, kterou také dokázal proměnit Landovský Lukáš. Do konce zápasu se už nic moc nestalo a tak Malšovice braly tři body.

FK Malšovice
Florián Josef (trenér Malšovic): "Začátek zápasu byl naprosto šílený. Dva góly v prvních čtyřech minutách, to je teda začátek. Pak se nám povedlo zápas korigovat a dotáhnout ho do vítězného konce. Bereme tři body a výhru 5:2 k tomu."

FK Česká Kamenice
M. Vaněk [-] - T. Malina [-] , J. Šimek [-] , L. Landovský [-] , V. Rakušan [-] (84. K. Jírava [-] ) - J. Chmelík [-] , M. Mach [-] , O. Skalický [-] , D. Bojčev [-] - R. Mach [-] , P. Vondráček [-] (67. D. Pavlík [-] ) -

P. Hvozdovič [-] - J. Florián [-] , D. Carva [-] , V. Nedělka [-] (74. O. Schmidt [-] ) , V. Hynek [-] (67. J. Nacházel [-] ) - D. Znamenáček [-] , D. Příhonský [-] , J. Růžička [-] , D. Nový [-] - P. Doksanský [-] , M. Popčák [-] -

Místo: Česká Kamenice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vlašič Miroslav - LESÁK Petr, JANSA Patrik.