23.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. D, 2014-2015

--

--

Zbuzany deklasovaly soupeře i o desíti

0

Poslední Velký Osek na svém hřišti přivítal celek, který letošní ročník Fair Credit 1.B třídy zcela opanoval a v jeho závěru je k neporažení. Nic na tomto faktu nezměnilo ani vyloučení, které Zbuzany postihlo hned v úvodu zápasu, přesto fotbalisté ze západu Prahy vyhráli venku s přehledem 7:1.

Hosté ze Zbuzan vlétli do zápasu jako uragán a po necelých 180 sekundách od výkopu zápasu se prosadil Marek Kincl, který míč po krásné kombinaci dorazil do prázdné brány. Pokud něco zdobí klub sídlící těsně za Prahou, je to skvělá kombinační hra, kterou se jeho hráči prezentovali i tentokrát.

V prvním poločase měl brankář Kalinec na domácí straně plné ruce práce a příležitosti soupeře likvidoval fantastickými zákroky. Poslední celek tabulky vyrážel do rychlých protiútoků, po jednom z niž předvedl skvělou technickou vybavenost Bayer a po vyzpovídání dvou obránců Zbuzan běžel sám na bránu, jeho obrovskou šanci ale zhatil taktický faul, po kterém jeden z hostujících hráčů viděl červenou kartu, hosté však následný volný přímý kop nevyužili.

Přestože Zbuzany hrály o desíti hned z kraje zápasu, do jejich výkonu se to vůbec nepromítlo a nadále na hřišti dominovali a do poločasu přidali ještě jeden gól. Velký Osek dokázal krátce po přestávce zareagovat, když si Bayer skvěle vyměnil míč s Adamcem a druhý jmenovaný vrátil domácí tým zpět o body. Naděje však netrvala příliš dlouho.

Fotbalistům Velkému Oseku začaly s přibívajícími minutami docházet síly, čehož Zbuzany dokonale využily a rychle se ujali dvoubrankového vedení. Domácí si i přes inkasovaný gól na 1:3 vytvořili řadu velkých šancí, jenže nedokázali ani jednu z nich proměnit, zatímco Zbuzany pálily ostrými a do konce zápasu ještě přidali další čtyři góly. V zelenobílém dresu se prosadili kromě Kincla dvakrát také Karda s Pánkem, zatímco Brodský s Koubkem zaznamenali po jednom gólu.

FK Viktorie Velký Osek
Velký Osek - trenér Jiří Sodoma: „S tímto výborným soupeřem jsme odvedli maximum, na které v této chvíli máme."

P. Kalinec [-] - M. Koubek [-] , L. Černý [-] , L. Syřínek [-] , P. Mašek [-] - .. Lapšanský [-] , .. Pfeifer [-] , D. Adamec [-] , J. Munia [-] - M. Černý [-] , V. Bayer [-]

Hráči zápasu: P. Kalinec , D. Adamec .