15.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

Vítězství Prosetínu proti Tatenicím

6

Prosetín si odváží tři body z Lanškrouna kde domácí zápasy hrajou Tatenice.

Rychlý konec

Začátek zápasu vyšel lépe hostujícímu celku. V osmé minutě vybojoval míč Vladimír Marek a nekompromisně zakončil za záda Radima Herzoga. Prosetín se snažil i nadále hrát velmi ofenzivní fotbal ale více v držení míče byl domácí tým Tatenic, ten však nedokázal žádnou svojí šanci využít a tak první poločas skončil 1:0 pro hosty.

Pohlídání výsledku

V druhém poločase chtěl domácí celek vyrovnat hru a především skóre ale skvěle chytající Dominik Drahoš nedovolil útočníkům domácích skórovat. Domácí v tomto poločase byli více na míči a vytvářeli si plno šancí. Hosté bojovali spíše se špatným povrchem ale dokázali utkání dohrát s výsledkem 1:0.

SK Sokol Prosetín
Jiří Gabriel: Začátek zápasu pro nás nebyl vůbec špatný. Vladimír Marek po presu na obránce vybojoval míč a dával gól na 1:0. Zbytek poločasu jsme se snažili hrát furt ofenzivně, ale terén způsobil to ze u míče byli především domácí. Druhá půle pro nás byla horší, trápili jsme se s umělou trávou a domácí tlačili a chtěli dat vyrovnávací gól, kterého už se ale nedočkali i když měli několik nebezpečných akcí