28.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

Těsné utkání pro hosty

49. R. Krystl (p.) - 23. J. Václavek , 84. D. Balog
6

V zápase mezi týmy Moravská Třebová a Holice se skóre nakonec přiklonilo na stranu hostujícího týmu, který zvítězil v poměru 2:1.

Holice se ujaly vedení v 23. minutě, kdy se trefil Jindřich Václavek. Moravská Třebová se snažila odpovědět, ale do poločasu se skóre již neměnilo.

Ve druhém poločase se Moravská Třebová dostala na dostřel vyrovnání, když v 49. minutě Roman Krystl proměnil penaltu a srovnal na 1:1. Ovšem Holice nechtěly zápas vypustit a ve 84. minutě se prosadil Dominik Balog, který vstřelil rozhodující gól a zajistil vítězství pro svůj tým.

Moravská Třebová se snažila vyrovnat, ale hosté udrželi svou vedenou a získali tři body z tohoto utkání.

Oba týmy předvedly bojovné výkony, ale Holice byly nakonec úspěšnější v zakončení a získaly vítězství. Pro diváky to byl zajímavý zápas s brankami na obou stranách a dramatickými momenty.

SKP Slovan Moravská Třebová
Ohlas z kabiny domácích: Zápas jsme rozehráli dobře, ale bohužel v posledních minutách jsme dostali gól a odcházeli ze zápasu bez bodu.

M. Schreiber [-] - J. Šafránek [-] (62. P. Bambušek [-] ) , J. Lexmaul [-] , R. Polák [-] (57. M. Smékal [-] ) , V. Novotný [-] , P. Lexman [-] , R. Krystl [-] (84. H. Herasymenko [-] ) , J. Schütz [-] , P. Bubela [-] , O. Kopa [-] , M. Olejník [-]