26.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Předměřice dokázaly porazit rozjeté Meziměstí

45. J. Šimůnek , 93. Š. Pekáč (p.) - 12. M. Balín , 74. M. Balín
7

Meziměstí je v posledních kolech na vítězné vlně a stále je ve hře o parádní čtvrté místo. V rámci 26. kola zajíždělo do Předměřc, kde se utkalo s týmem, který na jaře ukázal velký charakter a po skvělých výkonech se z předposledního místa dokázal vyškrábat až na osmou příčku.

Dvě branky Balína, domácí uděřili vždy v závěru poločasu

Do zápasu vstoupilo lépe Meziměstí, když ho již ve 12. minutě poslal do vedení v dobré formě hrající Miroslav Balín. Předměřice dokázaly gólem do šatny srovnat na 1:1. V druhé půli diváci čekali na gól až do 74. minuty, kdy se podruhé v zápase prosadil Balín. Když už to vypadalo, že si Meziměstí domů odveze tři body, které by je posunuly na čtvrtou příčku, tak v poslední minutě hlavní rozhodčí Hanuš odpískal domácím pokutový kop. K němu se postavil útočník Štěpán Pekáč, zachoval klidnou hlavu a poslal zápas do penalt.

V penaltové loterii byli úspěšnější domácí

Penaltový rozstřel zvládly lépe Předměřice a připsali si tak další dva body do tabulky!