19.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. D, 2014-2015

--

--

Zdislavice zvládly důležitý zápas proti Uhlířským Janovicím

0

Zdislavice udělaly v neděli podvečer důležitý krok k záchraně, když na domácím hřišti dokázali po přestávce vsítit dva góly do sítě "Uhlířů", které po výhře 2:0 odsunuly na předposlední místo tabulky.

Uhlířské Janovice zachránila v prvním poločase branková konstrukce

Souboj mezi Zdislavicemi a Uhlířskými Janovicemi nabízel od úvodního hvizdu pohledný útočný fotbal z obou stran. Jako první mohl udeřit domácí Červeňák, který však po krásné přihrávce Vobeckého minul odkrytou bránu, zatímco táhlý projektil v podání Pecháčka ze střední vzdálenosti orazítkoval břevno.

Nastřelená branková konstrukce byla pro hosty budíčkem a poté si vytvořili několik příležitostí, na skvělého brankáře Klenota ovšem vyzrát nedokázali, a tak oba týmy odcházely do kabin za bezbrankového stavu.

Zdislavice šly po přestávce toužebně za vítězstvím

Ihned po rozehrání druhého poločasu se Zdislavice vrátily ke své útočné hře a okamžitě si vytvořily velkou převahu, z níž v 57. minutě dokázali vytěžit kýžený vedoucí gól, který poslal Uhlířské Janovice do kolen.

O úvodní gól zápasu se postaral po krásné Kašparově zadovce Müller, na jehož gól navázal pět minut před koncem střelou z bezprostřední blízkosti Pecháček a o osudu utkání bylo rozhodnuto.