19.kolo, Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Málem zápas odpískali ještě před obědem

14. M. Čada (p.) , 65. O. Otrusina - 9. M. Glos , 56. J. Šik , 71. A. Ištok
1
Trenér domácích měl k dispozici jen pár chlapů hlavně kvůli Majálesu a chtěl zápas kontumovat, nakonec se ale borci složili a odehráli zápas v plném počtu na hřišti

I přes tým složený z borců v důchodě měli domácí velkou šanci vyhrát!

V prním poločase zápasu mezi Vlkošem B a Žeravicemi nastoupili za domácí chlapi, které trenér Čada sháněl ještě hodinu před zápasem. Kvůli Majálesu a dalším rodinným oslavám totiž neměl k dispozici moc lidí, tak obvolal a obešel i bývalé hráče a podařilo se mu sehnat základní jedenáctku i s náhradníky. Zápas byl hodně divoký, přerušovaný a mohli jsme vidět i penaltový zákrok, kdy sám veterán Mira Čada vlítl do vápna a byl  zfaulován. Sám si ve 14. minutě k penaltě stoupl a bez problémů ji proměnil. To už ale bylo za stavu 0:1 pro hosty, kdy se trefil v 9. minutě Glos. Vyrovnané bylo pouze skóre zápasu, ale hra nikoliv. Do poločasu jsme ještě viděli pár šancí na obou stranách, ale gólmani už další míče ze sítě lovit nemuseli.

Prohráli vlastním gólem a body si domů odvezli hosté

Druhá půle se začala dost opatrně, kdy za Vlkoš B hráli i borci, kteří už měli z dopoledního zápasu 90 minut naběháno, ale na Žeravice si troufli. Již v dalších minutách seale hosté prosadili, když přes obranu prošel Jiří Šik a zvýši skóre na 1:2 pro hosty. Domácí to ale nevzdali a hned z další šance udeřili také,když po pravém křídle utekl Ondřej Otrusina a ve velké rychlosti se srazil s brankářem hostí, míč se k němu ale odrazil zpátky a Ondra do prázdné brán bez problémů míč dopravil, 2:2. Poslední gól utkání si bohužel v 71. minutě připsal domácí hráč Jiří Otruba, když se trefil do vlastní sítě. Hosté tak odjíždí za stavu 2:3 a se třemi body pro ně.

Vlkoš B
Mira Čada: Ještě před polednem jsem chtěl zápas odpískat, ale nakonec se mně podařilo nějaké chlapy sehnat. Několik hráčů mělo v nohách 90 minut z dopoledního zápasu a jiní jsou už v důchodě. Jsem rád, že jsme nemuseli platit pokutu a i přes slátanou sestavu jsme utkání odehráli, děkuji všem, kdo přišli vypomoct.