15.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2022-2023

Cetkovice suverénně zvítězily na hřišti Doubravice a pojistily si první příčku

6. M. Kubín (p.) , 15. F. Dokoupil , 21. T. Sychra , 69. D. Kubín , 72. J. Horák
4

Lídr soutěže vstřelil 5 gólu a upevnil si vedení v soutěži.

Cetkovice dominovali první poločas

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a v 6. minutě se již poprvé radovali ze vstřelené branky. Po souboji ve vápně rozhodčí ukázal na penaltový puntík a Cetkovice zahrávali pokutový kop. Michal Kubín si postavil míč a nekompromisně proměnil. Hosté pokračovali v tlaku a v 15. Minutě po na krátko rozehraném rohovém kopu se ke střele dostal Filip Dokoupil a zvýšil na 2:0. Do poločasu se hosté radovali ještě jednou. Filip Sychra se prosadil a za stavu 3:0 šli do kabin spokojenější hosté. Černými body prvního poločasu se ale staly zranění. Na obou stranách muselo dojít ke střídání vinou zranění.

Rychlé brejky zpečetily výhru

Do druhého poločasu domácí přinesli spoustu energie a utkání se herně vyrovnalo. Domácí si vytvořili pár šancí ke skórování, ale překonat hostujícího gólmana se jim nepovedlo. Naopak v 69. Minutě hosté po rychlém brejku upravovali stav na 4:0 a o dvě minuty později totožnou akcí zpečetili výhru nad Doubravicí Horák.